Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A kínai kaja felhasználható...

A kínai kaja felhasználható valamelyik napra a 90 napos diétában?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg szénhidrát napon. A kínai kaja egy tocsogós szemét, tele cukorral.
2009. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mindegyikben van cukor és nem hiszem hogy szemét lenne !!Attól hogy Te nem szereted attól az még mások számára lehet hogy finom!!
2009. jún. 25. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ne hidd el és zabáljad! Fogyni bajos lesz tőle...
2009. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kiníiban a rizs meg a hús nem gáz, de azok a szószok meg a tészta nem éppen megfelelő a diétához. Egyébként meg ennyit erről a diétáról:

"A keményítő növényi poliszacharid, és ezáltal szénhidrát. "

2009. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hadjátok már ezt a keményítő = szénhidrát dolgot!!!!

Ne akarjátok már mindenkinek bemagyarázni,hogy szar eza diéta! Mindenki abban hisz,amiben akar.És mindenki azt a fajta diétát csinálja,ami neki épp kedvező,vagy épp neki az tetszik. Én végig csináltam,Fogytam!!! És? Semmi bajom

2009. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hipotalamuszból is sikerült leadni látom :D
2009. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szószok mindenképp tele vannak cukorral, nemcsak hizlalnak, de nem is egészségesek. Azok is, amikről azt mondják a büfében, hogy nem. Az a "barna izé" a húsokon meg a tésztán egy cukros szójaszósz. Nem inzulinos cukrosok nem is ehetik, nekem volt terhességi diabéteszem, úgyhogy tudom. Persze most az európai kínai büfékről beszélünk, mert a "kínai" kínai kaja köszönőviszonyban sincs az errefelé árulttal. Ha meg otthon csinálod magadnak, akkor arra figyelj, hogy a szósz, amit veszel, cukormentes legyen, persze én még ilyen kész kínai szójaszószt nem találtam.
2009. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Természetesen, hogy felhasználható, főleg akkor ha pálcikával akarjuk megenni a kinai mártásokat. De ez nem javallot 90 napon át, mert túlságosan karcsuak leszűnk, és egy erősebb szélvihar felmázol egy keményebb tárgyra. Tisztelettel TA
2009. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!