Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen diétát ajánlanátok egy...

Milyen diétát ajánlanátok egy olyan nőnek, aki egyébként nem nagyon tudja betartani a szigorításokat?

Figyelt kérdés
Hetente kb 5 alkalommal tornázom ( alakformáló), de szeretném kiegészíteni egy egyszerűbb, de hatásos diétával. Próbálkoztam már többfélével is (90 napos, joghurt diéta, káposzta leves), de egyiket sem tudtam végig csinálni, sőt! Én már, ha 1 napot kibírtam örülök neki és ezt most komolyan mondom. Tehát, ha esetleg valaki tud olyan diétáról, ahol nem túl nagy gond egy kis csoki, illetve nem is kell drasztikusan csökkenteni a szénhidrát bevitelt, attól várom a tanácsokat! Előre is köszönöm!
2011. febr. 12. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

egyél azt, amit eddig, csak használj fogyisabb alapanyagot. pl. fehérkenyér helyett teljes kiőrlésűt, cukros műzli helyett natúr zabpelyhet. gyümölcsjoghurt helyett natúr joghurtot, amibe édesítőt teszel és te magad vágod a gyümölcsöt. salátaöntetnek a bolti helyett szintén natúr joghurt, bele egy rakat zöldfűszer. vagy rántotta, csak köretnek kenyér helyett zöldség. rizs helyett barnarizs. a krumplit ne olajban sütsd, hanem főzd, vagy héjában "grillezd": egyél sok gyümölcsöt és zöldséget minden nap, igyál meg legalább 2 liter vizet.

egyél mindent, ami jól esik, de amiben sok ch van, abból csak fele adagot (pl. nagy adag csirkehús fél adag rizzsel). vacsira pedig már ne egyél túl sok ch-t tartalmazó dolgokat

2011. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a norbi update. ott csak arra kell figyelni, h mikor eszed.

persze a mennyiség is mérvadó, de gondolom az menni fog.

2011. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt szabályozni, hogy melyik ételt melyik napszakban eszed. Ha mindenáron akarsz enni egy csoki, akkor azt edd délelőtt, és a többi szénhidrátos ételt is inkább reggel, ill. délelőtt fogyaszt. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt napközben, este pedig inkább fehérjéket fogyassz. Ja, és próbálj meg meginni 2-3l vizet naponta. Én mindig evés előtt is lehúzok egy nagy pohár vizet, és akkor nem is birok túl sokat enni egyszerre.
2011. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
minden nap egyél annyi reggelit, amennyivel kibírod délig nasi nélkül, és délben is ehetsz sokat, a lényeg az, hogy délután 3-4 között joghurt, müzli stb. ezzel kibírod holnap reggelig, tehát nem kell vacsorázni. a vacsorát mindenképpen el kell kerülni.5 után már semmit sem szabad enni, 6 után pedig már inni sem, hacsak nem muszáj. cukros italok kerülendők, de ha nagyon hozzá vagy szokva, akkor egy pohár vízbe facsarj citromot, és egy kiskanál cukrot(limonádé). a cukrot napról-napra csökkentsd, és ha már nem teszel bele, kezdd el a citromot is csökkenteni. így könnyű átszokni a vízre.
2011. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem iszom cukros üdítőket, mert nem szeretem őket. Vizet vagy zöld teát iszom azt is minden féle édesítő nélkül. Este meg szerintem azért lehet inni az előbb említetteket, de az 5-6 utáni vacsi kihagyását lehet megfogadom, köszönöm :)
2011. márc. 3. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!