Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ajánlanátok fogyást elősegítő...

Ajánlanátok fogyást elősegítő teákat? És hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 19:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

ilyeneket nem nagyon fognak ajánlani neked, max. ha valakinek teaültetvénye van.

fogyásnak nem sok köze van teákhoz, nem tudom hol hallottál ilyet.

2011. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
a zöld tea kapszula a legjobb. én szedtem egy darabig, elég jó volt. bár mellette csak párolt zöldséget ettem
2011. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

aha..

[link]

[link]

2011. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
elsőnek : Nagyon is sok helyen hallottam már!!!Amúgy te mért mindig ilyen flegmatikusan válaszolsz minden kérdésre?????Normálisan nem tudnál válaszolni??
2011. okt. 27. 18:26
 5/27 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi a választ!És eszt a kapszulát patikában vetted?
2011. okt. 27. 18:27
 6/27 anonim ***** válasza:

leírtam körülbelül a valóságot Neked.

"fogyásnak nem sok köze van teákhoz"

nem tehetek róla, hogy ez rossz hír, vagy hogy nem tetszik, mint ahogy az sem érdekel, hogy alkimisták nem tudnak aranyat létrehozni, és a többi hívő ember csalódása sem rám tartozik. feltettél egy kérdést, én megkíméltelek nagy mennyiségű táplálkozástudományi tény megtanulásától, és egyszerűen leírtam a konklúziót.

a sokkal érdekesebb kérdés szerintem az, hogy ha több hasonló kérdést is tettél már fel, feltehetően már ismerned kéne ezeket a dolgokat, hiszen látom, hogy szinte minden kérdést megválaszolnak, Te miért teákkal foglalkozol még?

mivel válaszoltam, de nem hiszel nekem, viszont nem a válaszom hitelességére vagy kíváncsi hanem a stílusom érdekes, ezért jogosan vonom le azt a következtetést, hogy nem is igazi a kérdésed, nem is információra van szükséged, hanem megerősítésre vágysz hogy ha teát fogyasztasz az a súlykontrollban segíteni fog vagy hasonló.. de ez egyszerűen nem így működik.

2011. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Toncsi63 válasza:

A Második válaszoló is leírta: "PÁROLT ZÖLDSÉGET EVETT". Én javasolnék mellé egy kis testmozgást. Nem kell szobakerékpár, nem kell kondigép, konditerem, Egyszerűen intenzív tornára van szükség, akár a lakáson belül.

De ha azt várod, hogy olyan válasz érkezzen, amit SZÍVESEBBEN hallanál, akkor itt van: Nyugodtan ehetsz szalonnás zsíros-kenyeret, mert az X-Y tea nem enged elhízni.

2011. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
BÓTBAAA
2011. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

Szia!

Én most fogyi előtt méregtelenitő és salaktalanitó teát iszok.EGYIK A BORSMENTA MÁSIK A CSALÁN TEA.

2011. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem én egy szóval sem írtam aszt,hogy szalonnát meg zsíros kenyeret akarok enni fogyókúra közben!És szoktam járni futni is.Csupán arra voltam kíváncsi,hogy esetleg segíthetnek -e ezek a teák ennyiiiiiii.
2011. okt. 28. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!