Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha mindennap torázok és...

Ha mindennap torázok és rozskenyeret meg levest eszek akkor mennyit fogyhatok kb 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
80-85 kilót.
2011. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kortól, genetikától, súlytól, a torna milyenségétől, intenzitásától és gyakoriságától is függ :/ Ezeket is próbáld megadni és akkor könnyebb lesz találgatni :)
2011. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok ,168 cm magas és 65 kg sajnos...:( jah és naponta kb 15 percet tornázok :)...
2011. febr. 22. 16:38
 4/19 anonim ***** válasza:

hát ez sokmindentől függ. attól is mennyit ettél és mit előtte, hány kiló felesleged van, tornáztál e előtte. én majdnem minden nap aerobikozom , rozskenyeret eszek és semmit nem fogyok (mivel nekem nem is kell, illetve ezenkívül nem nagyon diétázok)

tehát csak azért mert rozskenyeret eszel és tornázol nem biztos hogy fogysz. illetve az ilyen egyoldalú táplálkozás nem is tartható hosszútávon (csak roszkenyér meg leves) és nem is egészséges.

2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
azt tudom h nem a legegészségesebb de azért köszi a komit rendes vagy :D...
2011. febr. 22. 16:45
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha csak kenyeret, meg levest fogsz enni, akkor öt hónap alatt olyan csont és bőr leszel, hogy csak na...


Kiegyensúlyozott étrend a kulcsa a fogyásnak. Amiben van kenyér, sajt, tej, zöldség-gyümölcs, hús, zsír, hal, stb.


Igen, zsír és szénhidrát nélkül a szervezet baromi gyorsan éhezni kezd, és nem fogsz fogyni egy grammot sem (mármint zsírból. Az izom az szépen el fog fogyni).


Egyél rendesen, naponta többször (ha lehet akár 5-ször) de lehetőleg minél változatosabban. Sokkalta egészségesebb leszel (lehet, a mérleg nem mutat majd kevesebbet, de ha mozogsz mellé, akkor a különbség izom lesz zsír helyett), és magad is jobban érzed majd magad a bőrödben :)

2011. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köcce a omit ary vagy de nekem jó ez a kenyér meg a leves ha enm baj csak arra voltam kíváncsi h mennyit fogyhatok :D:)...
2011. febr. 22. 16:56
 8/19 Net Cica válasza:

attól függ ha 10 percet tornázol és 1 kg rozskenyeret megeszel és több tészta van a levesedbe mint léé akk semmit.

a lényeg a mértéktartás és a rendszeresség.

sztem 5 hónap alatt majdnem minden felesleged lemehet.

de miután elérted a célod, ne hagyd abba mert gyorsan visszajöhet ha nem vigyázol.

2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Net Cica válasza:
min 3/4 órát kéne tornáznod intezíven megállás nélkül...
2011. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát öm úgy csináom hogy reggelire eszek 1 szelet rozs kenyeret vajasan meg szalámival meg 1 pohár víz ebédre meg 1 tányér leves aztán meg 1 szelet rozsk.szalámival vajasan meg 1 pohár víz megint és ennyi :) jah meg délután 15 perc torna :P:)
2011. febr. 22. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!