Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek keményitő napon?...

Mit egyek keményitő napon? Nagyon finnyás vagyok.

Figyelt kérdés
Az a baj hogy eddigis kevés ételt ettem meg főle a zöldséget kerültem. Egyszerűen utálom a zöldségeket. Ma zöldborsó főzeléket ettem bár abból se sokat. Most pedig vacsorára paradicsomszószt pár darab főtt krumplival. Ez jó volt igy szerintetek? Vagy máskor ne erőltessem ezt a paradicsomos megoldást? Mit ajánlotok mit egyek?...
2011. márc. 1. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem keress olyan diétát, ami jobban illik hozzád.

Így négy naponta krumplit fogsz enni?

A zöldségekből a legszélesebb a választék, ha ennyire nem találsz fogadra valót, olyan diétát kéne kinézni, amit végig is tudsz csinálni.

2011. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a többi nem okoz gondot és hogyha már belefogtam nem fogok mást keresni. nekem ez a szimpatikus. kérlek a kérdésekre válaszoljatok !
2011. márc. 1. 20:01
 3/8 anonim válasza:

[link]


Egyébként a rizs is keményítőnek számít.

2011. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Olga néni válasza:
Zöldbab pörkölt. Jól fűszerezve finom.
2011. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Olga néni válasza:
Zöldbab pörkölt rizzsel. Négy naponként ki lehet bírni. Ha más is eszedbe jut, akkor nyolc naponként. De még gondolkozom, én is csináltam, ne hagyd abba! 20 kg fogytam 92-ről 74-re.
2011. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rizibizi, hagymás tört krumpli, zöldségkrémlevesek.Ez utóbbiak jól tejtermék nélkül is, hidd el. szépen összeturmixolod az egész levest. Választhatsz egy-egy zöldséget, vagy akár többfélét is.Karalábé, v brokkolikrém pl. A fehérjenaphoz főtt húsleves zöldségeit is választhatod akár, bár jobb külön megfőzni, hogy a hús fehérjéje még a léből se érvényesülhessen. A pörkölt amúgy jó mindenféle tökből(cukkini, patisszon, stb.) , sőt karfiolból is. Sajnos ez utóbbit kicsit elő kell főzni, különben majdnem annyi idő elkészíteni, mint a csirkét.
2011. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én múlt keményítőnapon ebédre pattogatott kukoricát ettem :D Végül is, abban is van keményítő! :) Vacsira meg zöldbab főzeléket. Szerintem keress olyan főzeléket, amit szeretsz. Pl. tökfőzelék?
2011. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ezt a főzelékdolgot fenntartásokkal kell kezelni. Amiben van habarás, az ugye szóba se jöhet a tejföl miatt. A liszt igazából szénhidrátnapra való, de az talán nem akkora hiba.Keményítővel, esetleg krumplival sűrítve lehet,de aki finnyás, az gondolom, hogy ha már főzelék, úgy szeretné enni, ahogy megszokta.
2011. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!