Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a helyzet a banánnal?...

Mi a helyzet a banánnal? Nagyon szeretem, napi kettőt ennék meg, persze reggelire. A másik gondom, hogy gombát melyik napon egyek? Van, aki mindig ajánlja, de olyan is, aki szerint fehérje, és csak fehérje napon ehetem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A banánnal semmi baj,ha csak reggel eszed.Ugyan hízlalóbb,mint a többi gyümölcs,de az is gyümölcs,szóval eheted reggelire és gyümölcs napon is,csak ne vidd túlzásba!

A gomba pedig semleges.Bármikor eheted kivéve gyümölcs napon.Egy jó gombapörkölttel fel tudod dobni a szénhidrát napon a tésztát,vagy keményítő napon a krumlit.De eheted fehérje napon is hús mellé.

Remélem tudtam hasznos tanácsot adni!

Jó étvágyat,és kitartást!

2009. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én banánt gyüminapon szoktam enni, délelőtt. Legalább attól érzem, hogy van valami a gyomromban. A gombával én is úgy vagyok, mint az előttem író: keményítőnapon szoktam főtt krumplival gombapörköltet enni, szénhidrátnapon tésztával. A gyüminap nehéz nekem, de a tööbi napon mindig jól lakom. Így fogytam 45 nap alatt 6,5 kg-ot. És ennek nagyon örülök.
2009. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
40%

A gomba fehérje!!!! Csak fehérje napon fogyasztható!!!

Ha nem hiszed: [link] Nézd meg!


Bocs a felháborodásért de már másodszorra találkozom a semleges gombával:)

2009. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak írom,hogy a gomba a mindmegette.hu szerint fehérje,viszont a 90naposdieta.hu szerint semleges.Nézd meg a mintaétrendeket!Szerintem meg teljesen mindegy mikor fogyasztod,csak ha úgy kezded el a diétát,hogy csak fehérje napon eszel gombát,akkor úgy is csináld végig!Olyan mint a rizs.Valaki keményítő napon eszi,van aki szénhidrát.Én az utóbbihoz tartozom,mert szerintem inkább szénhidrát de mégis kevésbé hízlal (főleg a barna rizs) mint a tészta.Tudom ez nem ide tartozott,de hátha ezzel is tudtam segíteni valakinek.
2009. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!