Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Útmutatást szeretnék kérni,...

Szmnt kérdése:

Útmutatást szeretnék kérni, lejjebb részletesebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 vagyok, fiú. 190/94 körül lehetek most, télen kicsit megnőtt a hasam meg a csipőm, rossz volt tudatosulni, mikor a farmerok nehezen, vagy sehogy sem jöttek fel. Nem tudom melyik fogyokúrát kezdjem, többen is mondták ez az egyik legjobb.

Aki csinálta, csinálja, tudna valami útmutatást adni? Sokszor olvastam, hogy hamar fogynak sokat, és az sok esetben vissza is jön hamar. Mit kéne tenni, hogy utána ne jöjjön vissza, ami lement? Mert ugye ezt nem lehet végtelenségig csinálni.


Célom, mily meglepő, nyárra egy jobb alak :)


Köszi


M


2011. márc. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Én 16 kg-ot fogytam vele, izomból, és 13 kg jött vissza zsírból. (pedig figyeltem az étkezésre, pl. kenyeret nem tudom megmondani, mikor ettem utoljára, csak zsírszegény kajákat főzök, stb.) Most kövérebbnek nézek ki, mint mikor elkezdtem, plussz a gyomrom is szétment tőle, azóta sem tudok akármit megenni. Sport, kevesebb szénhidrát, több zöldség, sok fehérje. Ez a titka. A mozgás a legfontosabb, anélkül nem ér semmit egy diéta sem.
2011. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hyboy:)

sportolj,főleg ha ilyen jó magas vagy.

igyál sok VIZET, és ne egyél lefekvés előtt 3 órával.

2011. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam végigcsinálni. Fogytam vele, de folyamatosan egyre gyengébbnek éreztem magam, és amikor abbahagytam, akkor többet szedtem föl, mint amit leadtam. Testzsír/izom/stb arányt nem tudok, mert nem mértem, de ha abbl indulok ki, hogy milyen erőtlen voltam amikor csináltam, akkor valszinüleg én is több izmot veszítettem, mint zsírt :(


Kalóriaszámolás, sok zöld, sok ehérje, kevés zsír, kevés szénhidrát, és mozgás. Ezzel fogyok most. Tetülassan... havonta alig 2 kiló... de nem vagyok kikészülve!

2011. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!