Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miből? Mennyit? Hogyan?...

Anonymd kérdése:

Miből? Mennyit? Hogyan? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Október közepén leszek 15 éves.

Kb. 161 cm és 57 kg vagyok. Sportolok, táncolok de valahogy ha belenézek a tükörbe nem látom magamat szépnek. Mások azt mondják hogy jó így de én nem így gondolom.

Testzsír százalékom 27,4 csont 8,6 víz 49,9 és az izom 36,2. :)

Mellbőség 90, derék 69,5. Csípő 85, has 74, comb 55. Gyomor 72 fenék 93 :) Rendszeresen eljárok futni és hetente mindenhol lemérem magam hogy tudjam mennyit értem el vele :) Folyamatosan kevesebb lesz de tudni szeretném meddig menjek... várjak még. Mert igazából még csak 14 és fél éves vagyok. Most kezdett el a testem igazán változni. Véleményeket kérek :)


2011. ápr. 28. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
combodból mehet!!!!!
2011. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami tanács hogy milyen gyakorlatokkal ? :) am köszönöm a választ.
2011. ápr. 28. 17:48
 3/5 anonim válasza:
Hát...figyelj..ahhoz hogy fogyni tudjál, csak sprotlj...általában mondjuk csinálj olyan sprotot amilyet a suliba..de addíg eddz ameddíg kinem vagy izzadva és nem érzed úgy hogy nem bírod tovább...utána pihenj egy 5-10 percet és igyál vizet...(sokat)...Utána megint végezzél gyakorlatokat...a tabletták pedig nem használnak azokat ne vedd figyelembe...az evést kezeld így(sokszor egyél keveset)reggel: mondjuk egyél meg egy:gabonapelyhet(nem hízlal de még is van valami a hasadba)délelőtt: egyél meg egy yoghurtot:Ddélben: normálisan ebédelj vagy amikor hazaérsz. Délután: mndjuk egy: szendvicset egykis gyümölcsel. Este: valami zöldséges, hogy ne terítse be annyira a gyomrodat.(napközben pedíg egyél gyümölcsöt vagy iylesmit)...Az ivással: sok ásványvizet igyál és rendes vizet.Nagyon ritkán igyél: cukros színezett folyadékot pl:fanta, pepsi cola, stb...Ha pedig így nem sikerül lefogynod akkor reménytelen:S:)Remélem segítettem:)
2011. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen nagyon sokat :) Köszönöm szépen!

Megpróbálom..remélem sikerülni fog :)

2011. máj. 2. 21:06
 5/5 anonim válasza:
Na és már sikerült?;PP
2011. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!