Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos mellett heti 3...

90 napos mellett heti 3 edzés. Fogom bírni, nem esekmajd össze?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 00:37
 1/8 A kérdező kommentje:
jah, 170 ceeni körül vagyok,68 kilóval...néha felugrik 70re:S MEnnyire reális ennél a súlynál 10kiló minusz??
2009. febr. 22. 00:46
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
hát én 172 centi vagyok és 55-56 kg. azt mondják h jó alakom van , de még én is fogyni akarok úgy 2 3 kg-t
2009. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
én 170 cm és 49 kg vagyok én is épp fogyózok de azt nem értem mér esnél össze,? én minden nap edzek 1 órát és csak zöldséget eszem
2009. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

uristen, alljatok mar le. Ti nem vagytok esznel. Hülyesegeket ne irjatok mar, hogy igy fogyni akartok meg, meg ugy fogyni. Aki kerdezett egy egeszseges lelkületü, realisan gondolkodo ember.

A valaszom: nem, nem fogsz összeesni, mert az teny, hogy van olyan, aki naponta több orat edz, emiatt nem kell aggodnod, es nehogy nekem lefogyj te is 49 kilora, hogy onnan akarj tovabbfogyni!!!!!

2009. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát nem akarok csontra fogyni, mert az már tuti nem zsirbol menne..:S a másik,hogy nem értem h h lehet ugy edzeni,h csak zöldséget eszel..a izmoknak kell a fehérje,a mozgáshoz h legyen energiád a szénhidrát...hm hm.

köszi a válaszokat, főleg utolsó válaszoló.

A többiek nek is kösz,bár nem igazán azt tudtam meg amit akartam:D

2009. febr. 22. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy vannak normális emberek is (kérdező)! Mivel ő nem akar 49lenni, az már enyhén szólva alultáplált (16,9-es BMI). És nem fogsz összeesni :)! Én napi 1órát Rékázok és bírom :)! Sok sikert :)
2009. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösziköszi!:-)
2009. febr. 22. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:

En is ezt a dietat kovetem, igaz, hogy mar annyira szemelyreszabtam, hogy lassan uj nevet is adhatnek neki. En hetente ot-hat alkalommal edzek, pluszban meg fittnek kell lennem egesz nap, mert babam van, igy a napom nagyon koran kezdodik, nagyon keson er veget es sokszor egyszerre kell harom dolgot csinalnom...

En ugy ereztem, hogy tobb feherjere van szuksegem epp amiatt, hogy az izmaim erosodjenek es ne eltunjenek. Lemondtam valamirol a feherjeert csereben, megpedig ez a szendhidrat. Minden masodik napon feherjenapot tartok, a szenhidratot szinte teljesen melloztem, akkor sem fogyasztom, amikor megengedett lenne, tehat nem eszem az egy szelet kenyereket koretkent, stb. Rizst, krumplit sem eszek egyaltalan. A reggeli gyumolcs valtozatlan maradt, mert sohasem voltam egy reggelizos tipus, viznapot is tartok.

Neha egyebkent elofordul, hogy megkivanok egy-egy tesztafelet es olyankor megis szenhidratnap van a masodik feherje helyett, de ez nagyon ritka.

Nekem ez igy bejon, birom a dietat, nem unalmas, energiam is van es jo tempoban fogyok, ugyanakkor izmosodom is, legalabbis a labam, a karom mar kezdi visszavenni a regi, de izmos formajat. Egyebkent ho vegen lesz ket honapja, hogy dietazom es kilenc kilot fogytam eddig, ami szerintem jo, mert nem is volt rajtam ettol sokkal tobb. Meg par kilo lemehetne, de inkabb a tukrot nezem es a regi ruhaimhoz viszonyitok.

Ha kevesnek erzed a feherjet, akkor modosithatsz a dietan, szerintem szemelyre szabhatod, ha ugy nem mukodne, akkor ugyis eszre veszed.

En ugy erzem, hogy egy dietazonak nincs szuksege kozvetlenul szenhidratra, boven eleg az, amit kozvetve, mas etelekbe belecsempeszve megeszunk.

2009. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!