Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha egy hete kezdtem a 90...

Ha egy hete kezdtem a 90 napos diétát és ma lett volna gyümölcsnapom de helyette csirkehúst ettem krumplival akkor az egész előző hetemet elszurtam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
látod ezért nem kéne 90 napost csinálni, olyan fogyókúra kell amit egy életen át csinálni tudsz! tehát nem tudsz egész életedben se 90 napos, se atkins, se norbi szerint enni.
2011. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

az előző válasz hűlyeség mert ha letelt a 90 nap akkor a szervezet teljesen átáll és nem fogsz vissza hízni akár hogyan folytatod vagyis ehetel ugyan úgy mint a diéta előtt

mert nem fogoltudni sokat enni mert a kis menyiséget szoktad meg és gyorsabb lessz az anyag cseréd a másik ne cseréld fel a napokat mert akkor nem fogyol le és a szervezet nem tud átállni amúgy ha csak egészséges táplálkozással fogyol nem kúrával akkor soha nem ehetsz egy jót mert míg élsz csak fogyózol ezért jó 90 napot rá szánni és soha nem kell agódni hogy vissza szeded én csinálom 1 hete szigorúan betartom és már 2,5 kg már le adtam

2011. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 kommentálonak: dejó:) ügyes vagy. Azt elárulnád hogy hány kg vagy és hány cm? Mert nekem kb 3kg kéne leadnom mert egyáltalán nincs rajtam több felesleg de úgy hallotam hogy akin kevesebb van annak több ideig tart lefogynia. ez igaz?? ha igen szerinted mennyi idő alatt tudom lefogyni ezta 3 kg ha rendesen csinálom?
2011. máj. 12. 19:44
 4/16 anonim ***** válasza:

az nem sok szerintem ha úgy csinálod ahogy én olyan 2-3hét

alatt lemegy amúgy nekem 20kg felesleget kell le adni és szerintem sikerülni fog ha így haladok nem fogod meg bánni neked egy hónap elég és többet nem hizod vissza.

SOK SIKERT!!!!!!

2011. máj. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ha csak 3kg fölösleg van rajtad, felesleges a 90 napos diétát csinálnod. Egy kicsit figyelj oda az étkezésedre, hagyd ki a rizst, krumplit, tésztaféléket, édességet. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, minden nap tornázz minimum 20 percet és meglátod hamarosan meg lesz az eredménye. Ha elérted a kívánt súlyt, óvatosan visszavezetheted az étrendedbe a "tiltott" ételeket. Kitartást!
2011. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kócsmáros gáborné öcsém hát ez kész XD A szervezet "átáll" (gondolom a sötét oldalra) és 90 nap után már lehet zabálni mint egy varacskos dizsnó, hiszen már nem fogad be és nem épít be több zsírt! Azt hiszem, nekem is el kell kezdenem ezt a "kezelést"! :D
2011. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A fogol, ehetel, lessz és hasonló nyelvi leleményekről már nem is beszélve :D
2011. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

aki írt a válaszomra az kapja be!!!!!!!!!

mert bisztos hogy neked nem kellett azzal törődni hogy le fogyjon amúgy a 90 napos diéta a legjobb annak aki nagyon hízékony mert nem engedi hogy vissza hízzon ja persze ezt te nem érted te nem voltál ilyen gondba csak te azt hiszed hogy a saláta és a gyümölcs megold minden problémát te szerinted kösz de nem akarok egész életemben fogyózni ja és nem azt mondtam hogy utána sokat egyen hanem ha egy baráti vacsorára meg van híva akkor bátran ehet nem kell tartani hogy vissza szedi amit le adott ja de persze te ezt nem érted és úgy beszélek vagy írok ahogy akarok mi közöd van hozzá törődj a magad dolgával amúgy sem neked adtam választ mit pattogsz.

2011. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem használtál vesszőt,így se eleje,se vége a mondatodnak.

nyilván ha lenne értelme a kérdésednek,akkor értelmes válaszokat kapnál...szerencsétlen! szerinted azzal,hogy csirkehúst ettél krumplival,elrontottál mindent? na vajon? nem rontottál el semmit! buta vagy,és tudatlan,hogy ennyire nem vagy tájékozott a saját fogyókúráddal kapcsolatban.

ez a szerény véleményem,ha nem tetszik,le lehet pontozni! de azért lehetne annyi eszed,hogy nem kérdezel ilyen bődületes baromságokat.

2011. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!