Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy probléma ha az ebéd és a...

Nagy probléma ha az ebéd és a saláta kimarad és csak este esszük meg? /9o naposban/ Ha éjfélig ébren vagyunk meddig vihetünk be tápl?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

18-ig

Ne egyél sokat egyszerre, mert kinyúlik a gyomrod.

Nem KELL mindent megenni.

2009. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi??? 6 óra?Max akkor, ha 10kor lefekszel, de így, hogy éjfélkor, este 8 kor egyél utoljára.Az a lényeg, hogy lefekvés előtt 4 órával vacsizz.
2009. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretném ha beleképzelnétek magatokat a helyzetbe!Reggel ellátom az uram gyümivel.OK.Amit ebédre csomagolokneki + uzsit hazahozza este 8-kor és elkezd falni. Ebéd +uzsi és kéri a vacsit. Mit tanácsoljak ? Igy is fogyott 7 kg.Alapvetően :)
2009. febr. 25. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

azt szoktak mondani, hogy lefekves elott 3-4 oraval nem tanacsos enni.


ha nem eszel hat utan, es ejfelig fennmaradsz, az nem feltetlen jó. eletmod tanacsadason nekem azt mondtak, hogy nagyon nagyon fontos a sokszori keves etkezes, egyenletesen, mert a szervezet nagyon hajlamos "takarekra venni" magát.


(en elotte azt csinaltam, hogy 3 utan nem ettem semmit, de nem volt jó)

2009. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!