Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Combról télleg nem lehet fogyni?

Combról télleg nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés
mióta elkezdtem tornászni/edzeni 2naponta valamikor naponta az oldalamról megy le a felesleg de a combomról nem tudom hogyan olvastam pár helyen hogy combról nem lehet lefogyni ez télleg igaz? ha van valami módszer akkor segítsetek :) linkeljetek videót vagy bármit amit tudtok :)) előre is köszii
2011. márc. 30. 10:40
 1/10 Kései Sirató ***** válasza:
76%
Futással lehet legjobban fogyni combról. Ezenkívül ajánlom, hogy próbáld ki a Rubint Réka dvd-t.
2011. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2011. márc. 30. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyi zsírégetés nincs, azért mert egy adott izom dolgozik, még nem a felette lévő zsírréteg fog eltűnni, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha valakinek van egy jól összerakott és átgondolt étrendje, valamint rendszeresen sportol, akkor mindenhonnan le fogja adni a zsírt, szépen lassan.
2011. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
felpontozlak titeket :)
2011. márc. 30. 12:13
 5/10 bix ***** válasza:
kiegészíteném a fölöttem lévőket hogy ez mind csak és kizárólag a genetika függvénye. csak attól függ honnan és milyen mértékben fogysz. a futással is leadod a hasad a combod, ha nő vagy a melled egy részét, a karod, stb. a gének meg megmondják hogy honnan milyen ütemben. ha a combodról jön legkevésbé le... hát az szívás és kemény meló lesz...
2011. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lehetne lefogyni?! Ez hülyeség. most képzeljetek már el egy 100 kg-os nőt,aki lefogy mondjuk 80-ra... ha mindent csak hasból,karból és mellből adna le,olyan lenne mint a keljfelJancsi... Nem ilyen egyszerű a dolog. Az alkatot lehet örökölni,és főként ezen alapszik minden. Vagyis azon,hogy a családtagoknak milyen alakjuk van. De ez akkor sem mérvadó. Modellek és kifutómodellek közt is van olyan,akinek rövidebb a felső teste,és nem megy úgy be a csípőjénél(alma),van akinek széles a válla és a csípője,ehhez keskeny derékkal(homokóra) és van olyan is,akinek a formás feneke és/vagy széles csípője mellett semmi melle sincs(körte),mégis vékonyak. És ebben a kategóriában nem nagyon látszik hogy ki milyen alkatú. Tehát ezzel oda akartam kilyukadni,hogy megfelelő étrenddel és mozgással mindenhonnan le tudsz adni felesleget-más kérdés hogy honnan többet-honnan kevesebbet,vagy honnan fogysz előbb,és honnan később. De mivel a comb csontok soha a jó életben nem fognak egymáshoz érni,vagy aránytalanul vastagok lenni,ezért mindig lehet rajt vékonyítani. Más kérdés,hogy ha a combok vékonyodnak,más testrészekről mennyire megy le felesleg,na ez már genetika. De nincs lehetetlen,lehetnek vékony combjaid,maximum máshol is vékonyodni fogsz. :) Sportként meg a lassú futást vagy kocogást és a biciklizést ajánlanám,de a tánc,és egyéb olyan sportok is segítenek,amiket hosszú ideig,egyenletesen tudsz csinálni.Sok sikert a fogyásodhoz! :)
2011. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a futással nagyon sokat lehet combról fogyni.
2011. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nincs helyi zsírégetés, azzal értek egyet.

A combozós torna/sport arra viszont jó lehet, hogy a combjaid izmosak, formásak legyenek. És szerintem egy izmos feszes comb akkor is szép, ha vastag, és egy relative vékonyabb comb is tud gáz lenni, ha petyhüft, lötyögős, tésztaszerű

2011. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod a szervezetednek megmondani, hogy honnan égesse a zsírt:

[link]

2011. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyszer eltörtem az egyik térdkalácsom és mivel ezért nem tudtam mozgatni azt a lábam, kb. a felére lesorvadt ott a combam.

Ez is fogyás:)

2011. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!