Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit jelent ez az Insane P90X?...

Mit jelent ez az Insane P90X? Valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=oNFilUrdUpE&feature=related

Ezt a videót néztem, és csak ámultam, hogy ilyen nagy fogyásra, és fejlődésre képesek az emberek 60-90 nap alatt, ez hogy lehetséges? Valaki tudna nekem tippeket adni? Milyen módszert alkalmaztak ezek az emberek hogy ilyen jelentős fogyásra tettek szert?


2011. márc. 30. 16:29
 1/4 De Puta Madre ***** válasza:

A p90x egy jól megalkotott marketing termék. Biztosan hatásos, azt nem vonom kétségbe. Több fajta sportot, gyakorlatot kombinál. Meg kell rendelni hozzá a dvd-ket, adnak hozzá étkezési tervet is. Magyarul úgy tudom nincsen.


Ha gondolkozol valami hasonlón, akkor a "300" edzést ajánlom, az kikészít eléggé, mellé egy jó étrend, és ingyenes. Ha érdekel, ezt próbáld ki.

2011. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=uttgHeDYNIo


Erre gondolsz?

Most eléggé túlsúlyos vagyok, elég lenne ha a Norbi Duci tréninget csinálnám?

2011. márc. 30. 16:46
 3/4 De Puta Madre ***** válasza:
erre gondoltam, de túlsúly esetén nagyon megerőltető lenne ez. Legjobb a diéta aerob edzéssel. Diéta, és nem fogyókúra!! Megfelelő mennyiségű fehérje, és csökkentett szénhidrát.Plusz több mozgás!
2011. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hello!


Én már túlvagyok a P90x-en. Én alapba vékony voltam inkább erősítés miatt csináltam. Hát nagyon kemény, de MEGÉRI hidd el nekem. Nagyon durva eredményei vannak. Van mellé étrend beosztás, heti 7 edzés de az úgy van hogy: hétfő, szerda, péntek= erősítés (súlyzó, húzódzkodás...) kedd, csütörtök, vasárnap=fogyasztós inkább (yoga, ugrálós edzés , nyújtás)

és ha csak minden nap a felét csinálod meg akkor is brutálisat lehet fogyni. ;)

2011. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!