Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem erzitek ugy, hogy a...

Timtimi kérdése:

Nem erzitek ugy, hogy a kaloriamennyisegen belul ugyan, de megis tul sokat esztek? . Ha valaki elmagyarazna nagyon halas lennek.

Figyelt kérdés

Napi 1600 kaloriat fogyasztok, ez ugy ne ki, hogy reggel es delben 450, tizorai 150, uzsi 100, vacsora 150.

pl. a mai ebedet amikro kimertem, mar a latvanytol hiztam 2 kilot:P...250kcal ch, 100 feherje, 100 zsir, a zsir az mandula volt,15g., a feherje egy egesz tojas es ket csak feherje, a ch pedig: 200g sargarepa=70 kcal,200g zoldpaprika=40,200g paradicsom=44, 300g karfiol=90 kcal, osszesen kijonne a 244(majdnem 250)ch....ebbol megettem kb a fele karfiolt, fele repat, a mandulat es a tojast..paprika, paradicsom semmi...iszonyat sok kaja es mind benne van a kaloriahatarban....ilyenkor ugy elgondolkodom, hogy akkor, hogy lehet tobbszor keveset enni....mert ez nagyon sok...


2011. aug. 16. 12:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én nem érzem úgy hogy sokat ennék. igaz többször eszek én is de általában és 1600 kalória fölé sosem megyek. általában 1400 körül vagyok. de ha te egy tojást plusz fehérjét meg zöldségeket soknak vélsz akkor nagy bajok vannak nálad.
2011. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Zöldségekből rengeteget ehetsz, mert alig van bennük kalória. Ennyi a rejtély.
2011. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

szubjektív, lehet Te érzed soknak, gondolom tisztában vagy vele, hogy az emberi elmének gyakran van kóros működése, ami irracionális valóságképet ad.

pl: valaki ki nem állhatja a pókokat (mármint rosszul lesz a látványuktól) valaki így van a brokkolival. vannak, akik satnya testalkatuk ellenére valami kövérséget látnak magukon, és Te a relative kevés kaját valahogy soknak érzed.

szerintem maradj racionális, és segíts nekem matekozni, mert amit első mondatban írtál számokat összeadtam, de valami 1300 jött ki 1600 helyett. de ez nem olyan fontos :)

2011. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
tenyleg...elszamoltam...fene.....:))nem tudom miert van ez, eddig leadtam 40 kilot, 10 et visszaszedtem, de meg sosem szamoltam a kaloriakat, es igy hogyszamolom oket, ugy tunik, hogy mennyisegben az sok etel, tudom, hogy a kaloriamennyisege rendben van, ...de megis, nagyon nehez gyozkodnom magam, hogy 24 evesen, 100 kiloval, megehetek ebedre annyi kajat...lehet masnak butasagnak hangzik.
2011. aug. 16. 13:12
 5/24 A kérdező kommentje:
helyesbitek: 450, 300,450,250,150....elneztem
2011. aug. 16. 13:15
 6/24 anonim ***** válasza:

én 1200 kalóriánál nemigen eszem többet, de már 1000 kcal körül is úgy érzem, tele vagyok. Nem azért, mert az a mániám, hogy "úristen, többet ettem egy almánál, hízni fogok". Csak sokkal könnyebben jól lakom.

" a mai ebedet amikro kimertem, mar a latvanytol hiztam 2 kilot:P"

Ha így gondolkodsz, az baj. Szerintem nem kell ilyen komolyan számolni. Ez olyan, mint amikor azt mondják, a hajhullás kóros, ha napi 100 szálnál több hullik. Mégsem számolgatja az ember örökké. Ugyanakkor ha észreveszed, hogy sok hullik, számolás nélkül is rájössz, hogy valami nincs rendben.

2011. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ez már beteges amit művelsz.
2011. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
a ket kilo hizast trefasan irtam, nem kell veresen komolyan venni:)...csupan annyi lett volna a kerdesem, hogy szokta-e mas is ugy latni, hogy viszonylag nagy mennyisegu az az etel, amit elfogyaszt, es ez nemikepp ellentmond a skoszor keveset enni elvnek...de en is tudom, hogy a kaloriak szerint rendben van...csak a szemnek sok bizonyara...
2011. aug. 16. 14:02
 9/24 anonim ***** válasza:
Már én is kicsit komolyan veszem, de ez már tényleg beteges.: D vegyél vissza, zöldségből ehetsz annyit, amennyi jól esik, inkább mozogj.
2011. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon rosszul, vagy felreertelmezhetoen irhattam le:)) nem veszem ennyire drasztikusan a dolgot...ugy tunik, nekem, hogy ranezesre egy nagy rakas kaja, es az is igaz, hogy nem is birtam megenni...addig ettem, mig kellemesen jollaktam de nem ugy, hogy mar ne tudjak flallni az asztaltol.....mozgok, meg szep, maskent, hogy is remelhetnek fogyast....heti kb 4 sulyzos edzes es 2-3 kardio.....
2011. aug. 16. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!