Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos dietában csak a 90...

A 90 napos dietában csak a 90 nap után kell reggelire gyümölcsöt enni? A fehérjén neeeem, ugye?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 20:18
 1/8 anonim válasza:
Mivan??? Ha csinálok a 90 napos diétát, minden reggelire gyümölcsöt kell enni, fehérje-protein-szénhidrát napon is...
2011. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. nem értettem igazán, de mostmár tudom, csakis gyümölcs, reggelire fél évig ha beleszámolom a diéta utáni 90 napot is :)
2011. ápr. 10. 21:02
 3/8 anonim válasza:
Igen igen. hát kb 2 hét után meggyűlölöd a gyümölcsöt :D főleg mivel reggelire is, meg gyümölcs napon is csak azt ehetsz. nem vágnék bele újra :(
2011. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle gyümölcs van, ezért jó nyáron elkezdeni a diétát, amikor tudod őket variálni.
2011. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

La Fontaine


kedves kérdező ne kínozd maga ezzel a diétával,én is csináltam másfél hónapig,de nagyon nehéz volt és drága is. Én januártol kezdtem.ok ,hogy ment is le 6 kilo,vissza is jőtt!! és más is igy járt vele.Írtóra kínozod magad és nem tart soká az eredmény. Sokkal jobbat tudok,kiprobáltam,garantált eredmény és nem éheztem ugyanakkor mindent ehettem. Írd be a googleba hogy: dinsztelt hal. Ott lersz hogy "fogyjon két hét alatt 9 kilot" Na azt csináld meg. Sokkal de sokkal könnyebb mint a 90 napos és olcsó is. Sok sikert hozzá. Majd írj az eredményről is. Csak 2 hét az egész.

2011. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Azt ugye tudod, hogy heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges?

2011. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsónak szintén:

Nekem a level diétától egy héttel hamarabb jött meg... az is csak 3x5 napos lett volna.

Most 4 kilót fogytam a 90 napossal pedig csak a 41. napon járok. Anyukámnak egy 60 nap után félbehagyott 90 napos után 3 év alatt jött vissza a leadott kilók 2/3-a.

Úgy, hogy: 60 napig csinálta, ebből 1x tartott folyadéknapot a 2. hónapban; nem reggelizett utána gyümölcsöt egy napig se; nem figyelt az étkezésre.

Ő is csinálja most, ő már 60 napja.

Soha nem ettünk ennyi zöldséget és gyümölcsöt azelőtt, és ez tök jó, h itt a tavasz és vitaminnal bombázzuk magunkat! Most voltam laborvizsgálaton, és teljesen jó volt minden eredményem.


25/N

2011. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hete csinálom a 90 napost, és én pl. MEGSZERETTEM a gyümölcsöt. Kifejezetten élvezem a körte- / banán- / szőlőreggeliket, ami mellé nem illik a kávé, úgyhogy a koffeinbevitelem is szép lassan csökken. Szerintem ha letelik a 90 nap, a reggeliket és a heti 1 gyümölcsnapot továbbra is tartani fogom.
2011. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!