Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon a tészta...

Szénhidrát napon a tészta tojás nélküli legyen? Ma kezdtem s készülnék előre.

Figyelt kérdés
Akár jó tanácsokkal is elláthattok. :)
2011. ápr. 11. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Milyen tésztáról van szó?Nem tudom,hogy létezik-e barna tészta vagy micsoda,de a szénhidrátot inkább próbáld meg zabpehellyel,barnarizzsel,teljes kiőrlésű kenyérrel bevinni a szervezetedbe...természetesen zöldségekkel,gyümölcsökkel,csirkemellel,sovány túróval...


Neked is ajánlom az olvasást!:)


[link]

2011. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Én 12 kilót fogytam vele, nem jött vissza. Szénhidrát napon ebédre pogácsát ettem, ha nem volt időm külön főzni. Ha volt, akkor pl.spagettitésztát kechappal, pici sajttal. Pizzatésztát sütöttem paradicsomszósszal, pici sajt. Lekváros, mákos, diós, grízes tészta, de volt olyan is, hogy tarhonyát csináltam pörkölttel és én ettem a tarhonyát hús nélkül, szafttal.
2011. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: vacsira tortát, csokit vagy más édességet ettem mindig.
2011. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Roppant vicces hozzászólás.:D
2011. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól mulatsz. Nem tudom, miért kell leszólnod, amikor nem próbáltad, én viszont igen, és fogytam!!!
2011. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen van olyan tésztaféle amit tojés nélkül készítenek el, s ezért kérdeztem, hogy ha nem olyat veszek hanem pl kockát ami tojásból s búzalisztből állítottak elő, hogy szabad- e?
2011. ápr. 11. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van,én sem tudom miért nevettem azon,hogy valaki azt hiszi,hogy ha szétválogatja a tápanyagokat,és egy nap csak egyfélét eszik,akkor attól egészséges lesz...:D...hihetetlen...senki se vonta kétségbe,hogy lehet tőle fogyni,de attól még baromság.:D
2011. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Szerinted a tojás egészségtelen?Nem.Napi 2-3 mehet simán,fehérjéből akár több is,de sárgájából a koleszterin miatt nem.Ne akarj mindenáron csak tésztát enni.Ott a válasz az elején.:)
2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!