Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki lehet hagyni a vacsorát?...

Ki lehet hagyni a vacsorát? Nem hatásosabb úgy a fogyókúra?

Figyelt kérdés
2007. jún. 17. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem annyi táplálék kell a szervezetnek, hogy ebédelj és vacsorázz is (mivel reggelire úgyis csak gyümölcsöt eszel) Esetleg csökkentsd a vacsora adagját!

Vagy gondold végig, nem bűnöztél-e! Ez lehet inkább oka annak, hogy nem fogysz annyit!

Én most kezdtem másodszor, és elég hatásos volt, pedig nem tartottam be maradéktalanul, bár csak kisebbeket bűnöztem!

2007. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem NE HAGYD KI a vacsorát, épp csak próbáld korábbra időzíteni! Ettől nem feltétlen lesz hatásosabb a fogyókúra, viszont jobban fogsz aludni :-)) Mondjuk 6 előtt edd meg a vacsorád, utána már csak vizet igyál.
2007. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképpen ne hagyd ki a vacsorát, én például úgy próbálom időzíteni, hogy az ebédet fél 12kor eszem meg, és a vacsorát még 6 előttre teszem, és utánna már nem eszek semmit! Csökkentsd az adagot, egyél kevesebbet, de ha nem eszel vacsorát reggelre olyan éhes leszel, és mivel minden reggel csak gyümölcs van, lehet, hogy fájni fog a gyomrod tőle!
2007. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%
vacsorázz, csak 5-6 után ne egyél!
2010. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!