Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, hatásosabb tea...

Melyik a jobb, hatásosabb tea fogyókúra idején? A maté tea vagy a mályva tea?

Figyelt kérdés
Neked melyik vált be jobban?
2010. szept. 16. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

A fosatós teák lényege, hogy lemossák a bélbolyhokat, ettől hasmenésed lesz, a tápanyagok nem szívódnak fel, és ez baromira káros. Nagyon sokan miután abbahagyják is fosnak tovább még hetekig...

Tanulj meg rendesen táplálkozni, és sportolj. Az használ, minden más parasztvakítás a lustáknak!!!

2010. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktatásod, kedves válaszoló, de nem érdekel.

Mi lenne, ha a kérdésre válaszolnál? Ha nem tudsz, akkor ne válaszolj.

2010. szept. 16. 17:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van. Mindenkitől hallom, hogy a zöld tea milyen egészséges, a fekete tea pedig "halálos méreg". Nos a fekete teát szeretem semmi bajom nincs tőle, a zöldtől pedig megy a hasam. Nem vagyok koffeinérzékeny.
2010. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát kedves kérdező, ha úgy érzed ezzel nem válaszoltam a kérdésedre... pfff Ez olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy "melyik hatásosabb ha vezetni akarok? Ha veszek egy jogsit a piacon, vagy ha csak simán beülök és nyomom neki?" Én erre azt mondtam, hogy menj el és tanuld meg... De hát ez kioktatás...sebaj, igyál fosató teát, és sajnáld magad még 50 évesen is, hogy jaj hát te mindent megtettél, mégsem fogytál le. ÁMEN
2010. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jolvan.

Mindenki döntse el neki mi a jó.

Én mozgok is, keveset is eszem, és szeretnék teákkal is rásegiteni a fogyásra. Nekem a zöld tea már annyira nem hatásos, annak idején nagyon sokat ittam belőle, akár napi 2 litert is. :D

Várom a kérdéshez kapcsolodó válaszokat. :)

2010. szept. 16. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
tényleg nem érnek semmit ezek a fosatós teák, csak jól tönkretesznek. én próbáltam a mályva teát, hát azt a kínt nem kívánom senkinek. diéta és sport kombinációja ér csak valamit, szóval ezekre ne alapozz ettől nem fogsz fogyni.
2010. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"keveset is eszem" Ez például teljesen rossz... Napi 5-6 kis étkezés kell, azt is be kell lőni jól, hogy mennyi fehérje, mennyi szénhidrát, mindenből jó minőségűt stb... Ezen múlik, ha szétcseszed a beleidet, abból csak gondod lesz. De nem okoskodok tovább, tényleg a te életed, tényleg a te dolgod.
2010. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
almaecetes vizet próbáld ki
2010. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na megjött a te embered, 18.25-tel jól meg fogjátok egymást érteni!!! :D :D :D
2010. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A maté tea nem fosatós,hanem étvágycsökkentő.És én ezt ajánlom,mert a mályától tönkre mennek a beleid...ugyanolyan mint a hashajtó,csak egyesek védik,hogy természetes így meg úgynem gyógyszer.Kinem szarja le h nem gyógyszer.Ugyanúgy tönkrevágja a beleid,aztán majd nem tudsz nélküle szarni ^^

Szóval ha mindenképp teázni akarsz akkor mate tea.Én mondjuk nem az étvágycsökkentő hatása miatt iszom,de hát...biztos van aki igen.:)

2010. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!