Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Készülhet a pizzám előre...

Készülhet a pizzám előre elkészített boltban vett tésztalapból?

Figyelt kérdés
Tehetek rá uborkát, paradicsomot, paprikát? vagy mit lehet rá tenni?
2007. jún. 18. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Semmivel se másabb mintha otthon csinálnád a pizzát! Én szénhidrátnapom mindig tésztát eszek spagetti szósszal, mert nekem valahogy az a pizza paradicsomszósszal nem igazán jön össze!
2007. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen mert a süteményt is a boltban vesszük.
2007. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha szereted a boltit akkor igen.Mindent lehet ra tenni.Ugyanugy keszul,mint amikor otthon teszed ra a dolgokat a tesztara csak ez mar elore elkeszitett alap.
2007. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
a pizza tesztat lisztbol keszitsd egy keves elesztot felfuttatsz adj hozza sot, gyurd ossze ha nem tapad rendesen adj egy csepp olajat neki.ha vacsira keszited jo ha mar delutan meggyurod es hagyod kelni,jo par orat aztan szetvalasztod kis cipo alakra es kinyujtod.2 fele van, a feher amikor csak azt teszel ra amit szeretsz, es a "piros"amire paradicsomszoszt kell tenni, esetleg p.suritmenyt.azutan tehetsz ra kolbaszt, gombat, sonkat, kukoricat, szalonnat, tenger gyumolcseit amit lefagyasztva vehetsz szinte barhol,de tehetsz ra sokfele sajtot, gorgonzola , brie, trappista,vagy ami neked bejon.a mozzarella sajtot felszeled majd rateszed a tesztara es csak azutan teszed ra a tobbit,a sutoben pedig csak annyi ideig kell lennie amig a mozzarella meg nem olvad, egyebkent a tesztan is latod ha mar nem nyers.(a ferjem olasz, en pizzeriaban dolgozom bolognaban)
2007. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!