Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ily módon elkészített...

Egy ily módon elkészített zöldborsóleves belefér egy diétába?

Figyelt kérdés

Szóval vízben felfőzöm a sárgarépát, a fehérrépát és a karalábét. Amikor megpuhultak, hozzárakok egy maggi leveskockát, és egy kis mélyhűtött zöldborsót.

Ennyi az egész leves, de finom amúgy.

Szóval ez korlátolt mennyiségben fogyasztható egy diéta alatt?


2010. márc. 29. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ,hogy a zöldséget is megeszed-e belőle vagy sem.Ha csak a levét iszod,akkor korlátlanul lehet fogyasztani .Ha a zöldségekből is eszel,akkor ki lehet számolni ,hogy mennyi kalóriát tartalmaznak és csak annyit egyél,amennyi még belefér a diétádba.
2010. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből korlátlanul ehetsz,szinte semmi a kalóriaértéke.
2010. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Baromság, pont a zöldségeket kell elsősorban megenni, tele vannak vitamminnal és rosttal, csak ne főz sz*rrá.

Viszont én a helyedben kerülném a húsleveskockát, nagyon jó borsólevest lehet főzni anélkül is. Kevés olajon (ettől nem fogsz hízni) dinsztelj meg egy vöröshagymát apróra vágva, tedd hozzá a borsót, kicsit kavargasd, tedd hozzá a zöldségeket, szórd meg kevés pirospaprikával (vigyázz, meg ne égjen, akkor keserű lesz), öntsd fel vízzel, sózd meg, tegyél bele vegetát (vagy bio ételízesítőt). Ha szereted, petrezselyem zöldjét is szórhatsz bele pár perccel azelőtt, hogy teljesen megfő. Én szoktam bele tenni karfiolt, zellert is, meg egy kevés krumplit.

2010. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!