Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A sült hús szaftját melyik...

A sült hús szaftját melyik nap használhatom fel? Hova tartozik? Fehérje, szénhidrát? Ok ez zsír de mégis melyik nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90 napossal nem fogsz eredményt elérni. Amúgy az zsír, minden grammja 9 kcal...
2011. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

A sült hús szaftját bármikor felhasználhatod. És vagy a disznóknak kell adni hogy hízzanak, vagy a kukába kell kidobni.

Persze csak azok szerint akik értenek a táplálkozáshoz, a többi 90 napos "szektás" majd megmondja neked a tutit!

2011. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyon keveset használj belőle! Pl fehérje napon tudsz benne sütni ebédre egy szelet csirkemellet. Vagy széhidráton felteszed melegedni, és nagyon vékonyra vágott zöldségeket pirítasz benne. Utána kis rizst is keverhetsz hozzá. Nem értem, miért szidják ezt a diétát, nekem egyedül ez használt, pedig évek óta küzdök a kilókkal.
2011. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bocsánat, az előbb rosszul írtam, nem szénhidráton, hanem keményítőn eheted a zöldségeket!
2011. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
08.32 igen, mert a keményítő az nem szénhidrát ugye? JAJ.....
2011. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2011. máj. 6. 18:34
 7/8 shimac válasza:

Ha tényleg le akarsz fogyni akkor el sem gondolkozol rajta, hogy hol használod fel a sült hús szaftját...


Bár a logikusan belegondolva valószínűleg a fehérje napon eheted meg nem gondolod? mert akkor ehetsz húst...


Amúgy feljebb volt egy illető aki azt írta,hogy a 90 napos diéta nem használ...Szeretném cáfolni:


14 évesen közel 80 kg-t nyomtam.

18 évesen 60 kg vagyok. :)

2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 kilót fogytál, ebből 10 volt zsír, 10 pedig izom.
2011. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!