Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ihatok olyan üdítőt amibe 100...

Ihatok olyan üdítőt amibe 100 ml-be van 1.4 kcal, 0,12g szénhidrát és se cukor se zsír? Nem tudom meginni a vizet! Utálom! Vagy csak szénhidrát napon igyak ilyen almalevet? És mennyit ihatok, ha ihatok?

Figyelt kérdés
90 napos diétánál!!!
2009. ápr. 1. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ihatsz ilyet, bár kérdés hogy ha tápanyag sincs benne meg tiszta mesterséges adalék meg színezék akkor mivel van több értelme mint a víznek :) De ha nagyon gáz, ihatsz, jobb mint a cukrozott gyümölcslé.
2009. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ízesítetlen teákat.Eleinte én is ódzkodtam tőle.Ma már a napi folyadékbevitelem 80-100%a ízesítetlen tea.Amúgy én nem innám meg a csupa mesterséges szarból álló termékeket,mert azzal többet ártok,mint használok.
2009. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!