Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta mennyire...

A 90 napos diéta mennyire hatásos? A szénhidrát napon mindenféle szénhidrátot lehet enni? Gondolok ilyenkor pl csokira, sütöre, cukorra stbstb

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyni szeretnél? 1-2 hónapig hatásos, aztán ismét jöhet a 90 napos diéta. Az ilyen hülyeségeknek nem kell bedőlni. Ha fogyni akarsz, akkor fogyj tudatosan, és az életmódodon változtass. Barátnőm, nagyon duci volt, és rájött hogy ez így nem oké. Elkezdett kevesebbet enni, egyre kevesebbet minden édeset megtagadott magától, és elkezdett mozogni. Rendszeresen fut, és szobabiciklizik még máig is. És immáron 2 éve tartja a súlyát. Ne legyél buta mint a többi nő. Ne dőlj be ilyen hülyeségeknek, az életmód a fontos, azon kell változtatni.
2011. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem az a véleményem hogy lehet enni mindent csak mértékkel,és 1kis mozgás sem árt...
2011. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem sütőt ne egyél, kissé ropogós és árt a fogaknak. Vagy legalább szereld le róla az ajtót.
2011. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elvileg lehet egy keveset...De inkább fekete csokit. Bár "sütö" alatt nem tudom mit értesz...:):)
2011. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!