Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítőnapkor lehet enni...

Keményítőnapkor lehet enni káposztát?

Figyelt kérdés
a sima fejesre gondolok,és nyersen ettem,de nemtudom,hogy lehet-e
2011. máj. 21. 17:01
 1/3 anonim válasza:

Biztosan nem baj hogy ettél egy kis káposztát, hiszen egészséges étel, nem valami cukros, zsíros vackot ettél.

Elvileg keményítőnapon csak keményítőt szabad enni, de nem hiszem hogy van aki ezt olyan pontosan betartja, hogy egyáltalán nem eszik mást. Én legalábbis nem bírnám ki.

És azon kívül, hogy változtatsz az étrendeden, mozogj rendszeresen, pl. ússz, vagy bicajozz, így még eredményesebb lesz a fogyás.

Sok sikert, remélem szép csinos leszel!

2011. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vaszily katalin válasza:
bocsi de a kemányitö napon .a zöldségek tartoznak.meg a risz is.a risz fehérje napon is eheted.én is csinálom ezt a deiétát mozgás nélkül.elég a munkahejen.vagy a házimunka .2ruhaméretel lejeb ment.mérlegre álva csak elkeserit.
2011. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne azt nézd hogy mit mutat a mérleg, hanem azt hogy jobban érzed-e magad hogy vékonyabb lettél, meg ha megnézed magad a tükörben, biztosan látszani fog hogy csinosabb lettél:)
2011. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!