Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 5 kg-t hány hónap alatt...

5 kg-t hány hónap alatt adhatok le a 90 napossal?

Figyelt kérdés
Nem nagy súlyfeleslegem van, kb. 5-6 kg.
2009. márc. 15. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon odafigyelsz az étkezésre,betartod az előírásokat és mág egy kicsit tornázol is mellé,akkor az első pár hétben lemegy.Én is így voltam vele.De én folytattam a diétát,végigcsinálom a 3 hónapot és utána is odafigyelek,mert nem szeretném ha hamar visszaszaladnának a kilók.
2009. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Egyszerű azt mondani igaze hogy foggyal le es dietazz.

Az nem olyan egyszeru .

En a következőket javasolnam

Egyel naponta feherje dus eteleket mert azok csokentik az ehseghormonaokat es igy nem lessz olyan szenvedes az egesz

tovabba Vehetsz magadnak kiegeszitőket Tejsavófeherjet azaz Whey Proteint -lehet concentratum vagy izolatum de 60%felett legyen a feherjetartalma!

gircinia cambogia azaz a HCA nevű keszitmenyt is hozza ami ugyszinten az agyban a telitetseget idezi elő mert a elraktarozott zsirok sinteziset növeli es azoknak a hasznalatbavetelet!

Majd a Következő hozza a Chitosan ami nem engedi a zsirok felszivodasat a szervezetetbe ha egy Picit esetleg meg ennel egy ket eterembe a barataiddal

De ezek meg mind nem elegek ahoz napi 6szor kell taplalkoznod kisseb adagokban hogy ne raktarozodjon el semmi felesleg a szervezetedben Es a metabolizmusod gyors es egeszseges legyen.

Fogyassz sok szőlőt ha teheted es Banant a jo Kalium hatasa miat

Zöld teat is igyal Naponta 3szor legalabb es ........

torna előtt 2 oraval egyel jol tervezd be egy Oraval előte szabad utoljara folyadekot fogyasztani akkor igyal egy zőld teat


Tornad intenziv legyen kis solyokkal de sok ismetles

Hogy Jol Megidzadj

Sok sikert

2009. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is 10 kilot akarok leadni, 2 hét alatt lement 4, de persze mozogni kell mellé. ha eddig nem csináltál semmi sportot akkor kezdj futni, biciklizni. én hetente kétszer csinálom ezeket, és már rendesen várom hogy megint mehessek:) de a te esetedben mivel nem sok a felesleg, és időd sincs, akkor nem muszaj mozogni (persze azzal eredményesebb), viszont érdemes végig csinálni a 90 napot, mert csak ugy hatásos, és utanna is 90 napig reggelire csak gyümit!
2009. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 kg-t 2 hét alatt adtam le.hetente 2-3-szor szobabiciklizek.
2009. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. márc. 16. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
a 90 napossal 2 hónap alatt ment le az 5 kg, de nem tartottam be 100%-san (65-ről 60 kg-ra). A leadott kilók azóta sem jöttek vissza. Fél év után ismét lekezdtem, és másfél hét után már most 3 kg-al vagyok kevesebb. 57 kg vagyok most, még kettő minusz az álomhatár. Nem akarom megváltani a világot, egyszerűen csak bele akarok férni a régi ruháimba, és terhességet 1-2 hónapon belül nem akarok súlyfelesleggel kezdeni.
2009. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!