Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Korpa tablettát lehet szedni...

Korpa tablettát lehet szedni 90 napos mellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvennéd a malackától?
2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm,a másodikat pedig nem értem. :S
2011. jún. 5. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem tudom, mi az a korpa. De a mesebeli szegény asszony a malackáját azzal etette. Ezt valamilyen regényben, novellában olvastam, és innen jött elő.
2011. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A korpa a gabonafélék őrlésekor keletkező melléktermék. Leginkább terméshéj- (pericarpium) és csírarészekből, aleuronszemcsékből (a raktározó szövetekben előforduló fehérjeszemecske) és az ezekhez tapadt lisztből áll. Elsősorban takarmányozásra használják, ám kedvező élettani hatása miatt (a hántolt magvaknál több fehérjét, étkezési rostot, foszfort tartalmaz), az emberi táplálkozásban is szerepe van, leggyakrabban korpás kenyér vagy étkezési korpa formájában.
2011. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No, most legalább megnéztem. És látod, jól tudtam, hogy elsősorban takarmányozásra használták.
2011. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!