Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van rajtam egy kis felesleg a...

Van rajtam egy kis felesleg a hasamon, tornázás mellett szedjek zsírégető tablettát?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy Scitec gyártmányra gondoltam, esetleg Aminostar. Tornázok egy ideje, de csak otthoni szintetn 3x 10kg sulyzoval gyakorlatok+bringa+felulesek. Szedeg proteint mellette Scitec. Ja es hetente 1x terem.

17/F


2011. aug. 8. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Te sem írtad hogy mit eszel... pedig étrend nélkül a tabletta sem ér semmit. Olvass alapismereteket aztán állíts össze egy szálkásító étrendet.


A felüléseket elhagyhatod, kb. semmi haszna, és remélem hogy torna alatt edzésre gondolsz csak szarul fogalmaztál (mert a láblendítgetéssel meg a tudom is én mivel sem fogsz sokra menni).


Én amúgy a helyedben nem vennék, feleslegesnek tartom. Ha normálisan csinálod, akkor anélkül is meglesz a heti -1 kiló, ha meg ragaszkodsz hozzá, akkor tökmindegy. Mindkettő jó lesz.

2011. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
történet: volt nekem 1 szobatársam. vett scitec-es zsírégetőt. mellette edzegetett is. de! mellé még ette a gyrost, meg a kolbászos pizzát. aztán meg jött a kur*anyázás, hogy sz*r a tabletta nem ér semmit. vond le a tanulságot.
2011. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 8. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!