Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétával fogytam...

A 90 napos diétával fogytam 1.5 kilót 9 nap alatt és tegnap tornáztam rubint rékára és visszajött az a 1.5 kiló . Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ígyvolt, de csak elsőre..mivel az izom nehezebb a zsírnál és átalakult a zsírod izommá.kb erröl van szó.
2009. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de akkor ha tovább tornázok akkor megint fog lemenni?
2009. márc. 22. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Torna után soha ne méretkezz, mert olyankor akár 2kilóval is nehezebb lehet a súlyod.Ha pl. este tornázol csak reggel mérd meg magad, mert akkor fogod látni az eredeti súlyodat.El ne keseredj, ez mindenkivel így van.Sok kitartást kívánok neked az álomsúlyod eléréséhez!
2009. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták vigyázni kell, mert torna után az izommá átalakuló zsírok elvehetik a kedvünket a diétától! Ezért mindig reggel, lehetőleg nagydolgozás után méregessük le magunkat, ruha nélkül! Érdemes a kilók mellett tehát a centiket is nézegetni mert lehet hogy kilóban nem kifejezhető de centiben nagyon jól mérhető a fogyás. Sok sikert mindenkinek!!
2009. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi?? rögtön torna után sima 40 perctől több lesz az izom 1.5 kiloval??

jól hangzik....

2009. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor érdemes elkezdeni tornászni, ha lement a zsir nagyrésze (jó pár hét)... amikor már csak az alakformálás hiányzik....
2009. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

MA jöttem rá, hogy a mai válaszolónak van igaza. Igaz, nem 90 naposat csinálok, de most várok pár hetet mire lemegy a pocim és csak azután kezdek el edzeni. Arra már megszokom, hogy kevesebbet eszek, így bevezetem a mozgást.

Valamint a mínusz pár kg, lendületet ad a mozgáshoz :P

2009. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Malaboy ***** válasza:

1. OLYAN NINCSEN, HOGY A ZSÍRBÓL IZOM LESZ ! Fizikai képtelenség, sajnos.


2. a 90 napos diéta a leganalfabétább diéta, ezt testépítőként mondom.


3. Ha érdekel , hogy tudsz lefogyni eredményesen és TARTÓSAN(!!!!!), akkor látogass el oldalunkra, shop.builder.hu

2010. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!