Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Letelt az első 90 napom, és...

Letelt az első 90 napom, és azóta is betartom a reggeli gyümölcsevést. Mégis visszajött a leadott 10-ből 3 kiló. Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Letelt az első 90 napom, és azóta is betartom reggeli gyümölcsevést. Kb. egy hónap telt el ebből a "második szakaszból", és a reggeli gyümölcsevés mellett mindig figyeltem, hogy hogy mit és mennyit eszem. Ma mégis döbbenten láttam, hogy a leadott 10-0-ből visszajött 3 kg!!! S. O. S!! Mit csináltam rosszul?
2007. szept. 3. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak valószínűleg az lehet az oka, hogy valami miatt nem változott meg az anyagcseréd, így érdemes lesz megismételni a 90 napot. Ez így van leírva, tehát próbálkozzál. Körülöttem többen ismételtek a felkúszott kilók miatt, egyik ismerősöm a második kúra után is csak úgy tudja megtartani a súlyát, hogy hétközben szétválaszt, hétvégén rendesen étkezik.
2007. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy az etel mennyisege miatt. Es tornaznod kellene rendszeresen. Minel termeszetesebb eteleket kell fogyasztanod! Tehat zoldseg , gyumolcsok, magok-nyersen.

Zsirszegeny husok. Tudom, hogy k..nehez, de sajnos ez alkat kerdese nagy mertekben. De jo pelda erre S. Norbi. Kover alkat megis milyen girnyo most- ELETMOD!!! Azon kell valtoztatnod, es agyban!!

2007. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak van igaza. Ne add fel, ha letelt az újabb 90 nap, akkor kezdd el újra, talán akkor majd beáll az anyagcseréd.
2007. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Sajnos ez a 90 napos diéta szívás.Mivel ahhoz szoktattad a szervezeted,hogy szétválasztva eszel,ezért ez egy jó darabig így is marad..ami azt jelenti hogy még jó sokáig ugyanígy kell étkezned,ahogy a diéta alatt..ezért nem kéne iylen hülye diétákat csinálni...enni kell NORMÁLISAN,bármit amit megkívánsz,csak KEVESET,TÖBBSZÖRI étkezésekre lebontva.Meg persze mozogni.És akkor nincs szívás.
2008. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!