Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3. nap mit egyek, hogy ne...

3. nap mit egyek, hogy ne haljak éhen? Nem sok a választék! Még az első 2 nap elég jó, de a 3. !? Ti mit ettetek már? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 3. nap az a ch nap, ugye?

Én pl. ilyenkor ettem spagettit különféle szószokkal. White clam, red clam, meat, scungili vagy paradicsom szószzal. A spagettiknek is van ezerféle változata. De ehetsz még nokedlit pörkölt szafttal, grizes tésztát, szilvásgombócot, káposztás tésztát, krumplis tésztát, diós tésztát, mákos tésztát, csokitortát, fagylaltot. Én ezt a napot szerettem a legjobban.

2009. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt a napot szeretem a legjobban. Csatlakozom az előző hozzászólóhoz.Mákos, siós tészta, spagetti szósszal jah és én még szoktam lekváros grizes tésztá enni ebédre, ha nagyon ki vagyok éhezve édesre. De szerintem a torta, fagylalt és péksütemények csak kizárólag vacsorára!Ebédre még mehet pizza és szoktam venni fornettit is pl, sonkás-gombás pontínót.
2009. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ah,de jó!Köszi a válaszokat,de attól még várom a többit!A 2. napom van és mindjárt 4 óra!Délben ettem utójára és éhen halok!De tartom magam!Megpróbálom lefoglalni magam és várom a párom,h együtt vacsizzunk! :D
2009. márc. 28. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

én tésztasalátát fogok enni holnap (3. nap)

(negyed zacskó tészta kb, 1 paradicsom és 1 piroshúsú paprika kockára vágva,2 póréhagyma ezeket összekevered, 4 ek olivaolaj, 1 kk mustár, 2 ek ecet, só, bors ezt is összevered és a tésztás cucchoz adod:)

2009. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!