Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az nagy gond, ha délig nem...

Az nagy gond, ha délig nem eszem semmit? Utána ebéd vacsora a megadott napom szerint.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A reggeli kihagyása miatt fáradékonyabb vagy, levert és ideges, ha ezt nem is veszed észre. Ezt egy műsorban láttam. Bár én is ritkán reggelizem és nekem mintha meg se kottyanna, bár csak 52 kg vagyok és sajnos ez nem gyarapszik
2009. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha esetleg nem szereted a gyümölcsöt, annyit megtehetsz, hogy a délelőtt folyamán megiszol egy-két pohár 100%os gyümölcslevet.

További sok sikert! :)

2009. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bóna Barbara válasza:

hát sajnos az gond:S

mert a reggeli étkezés a legfontosabb...

mert reggel alacsony a vérnyomásod, s ha nem eszel a hasad is egész nap fájni fog..

ha valamelyik időszakot ki akarod hagyni, akkor a vacsorát hagyd ki, vagy helyettesítsd gyümivel...

2009. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp délelőtt kellene többet enni. Akkor tud a legtöbb energiát elhasználni a szervezet a nap végéig. Próbálj meg arra rászokni, hogy délelőtt eszel meg ebédelsz, de nem eszel vacsorát.
2009. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!