Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos alatt miket nasizha...

A 90 napos alatt miket nasizhatok? Mit egyek ha megéhezek ebéd és vacsora között protein, szénhidrát stb. napokon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fehérjenapon kefír, joghurt(ízesítheted édesítővel és friss vagy fagyasztott gyümivel), kakaó(édesítő+keserű kakaó), túró stb. Keményítőnapon pattogatott kukorica, puffasztott cuccok, burgonyaszirom, nyers zöldségek... Szénhirát napon a legegyszerűbb, pogácsa, csoki, keksz stb.Gyümölcsnapon diákcsemege, szárított, aszalt gyümölcsök. Persze ezeket ne kilószámra értsd, eheted főétkezésként is, ha csak nass, akkor pár falat.
2009. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És a főétkezés mennyisége?Azt olvastam,hogy vacsira kevesebbet lehet enni.Ebédre ettem 2szelet sonkát+2tojást.H a vacsira 1szelet sonka+1 tojás és beiktatok egy kefírt az jó?
2009. ápr. 14. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
az jó,de ehetsz nyugodtan 2 szelet sonkát+1 tojást. vagy 2 tojást + 1 szelet sonkát.de,ha ugyanannyit eszel,mint délben sem lesz baj.
2009. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. ápr. 14. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, elvileg a vacsi mennyisége kisebb, mint az ebédé, de én csak a szénhidrát napon követem ezt az előírást. Általában ebédre eszem pizzát vagy egy adag tésztát, vacsira meg kb az egyharmadát. Sokan esznek estére is nagyobb mennyiséget, de szerintem nem jó estére bekajálni sok lisztes-cukros ételekből. Fehérjenapon ebédre kb 3tojást szoktam vagy 1 nagyobb szelet húst, vacsira pedig szintén ennyit, talán egy kicsit kevesebbet.
2009. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!