Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Azért van ez, mert étrendet...

Azért van ez, mert étrendet váltottam? Meddig fog tartani? Kellemetlen, ha olyan helyen vagyok ahol nem megoldható.

Figyelt kérdés
Reggel, délelőtt, mindig szénhidrátos ételeket ettem. Elkezdtem a diétát, de a gyümölcsök után, mordult a hasam, alig bírtam visszatartani hogy. Végül otthon mentem a wcre és ment a hasam. Azért van ez, mert étrendet váltottam? Meddig fog tartani?Márpedig minden nap minimum délig nem tudok ezzel wcre rohangálni.
2009. ápr. 1. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet azért van,mert ures gyomorra eszel gyumolcsot.én azt csinálom,h gyumolcs helyett mindig azt eszek reggelire,amilyen napom van.és épp úgy fogyok.próbáld ki te is,lehet ez segíteni fog.gyumolcs napon velem is elofordult,h ment a hasam,mert csak akkor eszek reggelire is gyumolcsot.
2009. ápr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!