Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Protein napon a hús vagy a...

Protein napon a hús vagy a virsli mellé lehet egy kis ketchupot enni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mustárt!!!!
2009. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ketchup tiszta cukor, ne egyél hozzá.
2009. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jajj!! Szetm igazán nem tragédia ha eszik hozzá egy kis (!) ketchupot!! En is ettem egy minimalisat! Nem ezen múlik a dolog, ha mindent betart!
2009. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy neked nulla akaraterőd volt és nem bírtad betartani a diétát. Ettől még nem kell a másikat is lerántani.
2009. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Senkit nem érdekel, hogy neked nulla akaraterőd volt és nem bírtad betartani a diétát. Ettől még nem kell a másikat is lerántani."


Nagyon rosszul ítéled meg (előttem szóló)! [És ez rosszul esik:((]

Igenis, van akaratereje (a fogyókúra végett tanulja -jelenleg is- ezt az olykor nehéz, de a sikerhez elengedhetetlen tényezőt; az akaraterőt, az odaszánást).És szó sincs múlt időről, mert még javában csinálja a diétát. Nem adja fel. A legtávolabb az áll tőle amit írtál - vagyis amit fent idéztem tőled-.

Igaz h az elején voltak apró(!) eltérések a diétából, de már lassan másfél hónapja (és a közben folyamatosan hétről-hétre el-eltűnő 1 kilócskák ösztönzésében, a végső célt látva) úgy betartja, hogy azt még Ő sem gondolta volna valaha. pl: most is gyümölcsnap van és csak és kizárólag gyümölcsöt eszik, még egy kismarék mogyorót sem eszik a gyomorsava érdekében.Fogyása: 76kg ról 67kg jelenleg. És ez még nem a végcél!! Látod, h félreítél(t)ed! Szóval semmi alapja és semmi jogod nincs ilí rágalmazásra a diétát iletően!

Nem akarja Ő lerántani! Dehogy! Sőt...


Amit írt, amellett ki is áll. HA (ezt fontos szó), mindent betart a kérdésfeltevő (úgy érti MINDENT), akkor kérlek szépen az előző válaszát nyugodtan elismételve azt írja akire ilyet írtál, h teljes nyugalommal EHET fehérjenapon a virsli mellé ízlésesen ketchupot vagy mustárt. MINIMÁLIS adagban, nem tonnaszámra. Tapasztalatból írja, ott fent vannak a koordinátái (súlyból fogyás),és ez magáért beszél.Lehet enni! Mértéktartás fontos! Remélem egyetértesz aki előtte írtál!


A kérdés feltevőnek pedig azt írom, Ha csak ennyiben tér el (vagyis a többit betartja), másban nem, akkor EHET a virsli v hús mellé kis ketchupot.

2009. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na most nem értem ezt az előző kirohanást. Ha nagyon bele akarunk menni a dolgokba, akkor a virsli nem hús, protein tartalma nagyon kevés, tápértéke nulla, mondhatni SZEMÉT. Ennyi erővel virslit sem szabadna enni, sem protein, sem más napon, annyi értelme van, mint a párizsinak. De jó, fogjuk rá, hogy protein. A kérdés az volt, hogy ehet-e mellé ketchupot. A ketchup összetétele 27% paradicsom sűrítmény, a többi cukor, ecet, keményítő. Mivel ez egy szétválasztós diéta, ezért a helyes válasz erre a kérdésre, hogy NEM LEHET. Még egy kicsit SEM. Persze tudom hogy a kérdező megerősítésért fáradt ide és a lelke mélyén azt szerette volna hallani amit te is írtál: hát persze, nyugodtan, az a kicsi nem árt meg, stb. Na pont emiatt a mentalitás miatt sikertelen a fogyizók 90%-a. El kéne fogadni, hogy bizonyos dolgokat jó lenne örökre száműzni az étrendből, mert bizony sok kicsi sokra megy, és "egy kicsit csaltam itt", "egy kicsit bűnöztem ott, nem gáz ugye" hozzállással csak önmagukat csapják be. Aztán meg csodálkoznak, hogy nem mennek le a kilók :)
2009. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló!

Dehogynem mennek le a kilók! ha ugyancsak ennyiről van szó. am félreértettél, nem úgy értettem, h minden fehérjenap virslit egyen (ketchuppal). Sőt, én eddig még csak az egész diéta alatt 1xer (most legutóbb) ettem virslit, ja és kis ketchuppal. Szóval ha 3 hónap alatt egyszer, max. kétszer eszik virslit ketchuppal, ne mond h gond van!!

2009. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Light ketchup!!! :)
2009. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!