Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítő napon pl. a főtt...

Keményítő napon pl. a főtt rizsbe lehet tenni egy kis pörkölt szaftot?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
SZerintem igen, én szoktam pl tésztára is csöpögtetni szénhidrát napon. Ha nem túl zsíros, akkor miért ne?:)
2009. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a rizs nem szénhidrát? a leírásban nem a keményíto kozé tartozik.
2009. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rizst a diéta keményítőnapra írja, de egyébként szénhidrát napon lehet enni keményítőnapra valót is, hiszem a keményítő szénhidrát de nem mindegyik szénhidrát keményítő..
2009. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a keményítő meg a szénhidrát ugyan az

zsír nap mér nincs??

2009. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, forgass már át egy bioszkönyvet... Istenem, hogy vannak ilyen tudatlan emberek... Szénhidrát 2 fajtája létezik, az egyik a cukrok a másik a keményítők... Hát ha ezt még igy se érted, akkor már tényleg nem tudom leírni!Tehát a szénhidrát meg a keményítő nem ugyazan ilyen szempontból(lásd rovar-bogár eset, bár sztem hiába is irom) A diéta különszedi, és keményítőnapot tartalmaz. Ha nem értessz hozzá, akkor kussolj
2009. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor nzzétek meg még 1x a leírást,h hova van írva. szénhidrát napra. én amúgy nem szoktam rizst enni,de akkor is szénhidrátra van írva.
2009. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!