Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nekem széles a csípőm, onnan...

Nekem széles a csípőm, onnan is menni fognak le a kilók?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsíros és nem a csontod miatt akkor igen. Ha a csontod miatt széles akkor nincs mese vagy elfogadod magad vagy eltöröd a medencéd.
2011. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos erős csontozattal születtem. 1 hónap alatt, ha most kezdtem el a 90 napos diétát, hány kg-tól tudok megszabadulni?
2011. aug. 6. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyit nem fogysz ha 90 napos retket csinálsz az nem diéta az csak ilyen emésztőrendszer kímélő étrend. Ha jól tudom akkor 12% alá nem mehet a testzsír százalékod mert akkor nem fogsz menstruálni. De ha sportolnál havi 10 kilót is le tudsz adni.
2011. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Futni szoktam 2 hetente, meg nyújtásokat csinálni! Pár ismerősöm már csinálta a 90 napost, és nekik be vált, szóval meg kell próbálnom hátha nekem is ez a legmegfelelőbb!
2011. aug. 6. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Heti 5x futás és akkor talán ok lesz valami fittness félét is nyomass meg súlyzós edzés de csak kis súlyokkal.
2011. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja meg menny el a scitecbe ott adnak olyan zsírégetőt ami használ is.
2011. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Offthewall válasza:

Elkezdi 2 hetente futás, meg nyújtás XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nyújtani fokozott fizikai aktivitás(kűzdősport, focimeccs, testépítő edzés stb.) előtt szoktak, meg gyakorlatok/feladatsorok között! Nem önálló edzésnek, attól 0 kalória megy le kb, erőnövekedés sem lesz.


Futni meg heti 5-6x kéne ahogy már írták, + súlyzós edzés olyan súlyokkal, amikkel nehezen de sikerül 20-30 ismétlés, és ebből 4 széria. Az ilyen nőklapja meg mindmegette diétákat meg felejtsd el, nézd meg a body.builder.hu-n a női "minta" étrendeket(nyugi, ezektől amit írtam nem leszel túl kigyúrt, csak vékony, feszes mmmm:D)

2011. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bala82 ***** válasza:
Èn laikus vagyok,de a dièta a legnagyobb szörnyűsègek egyike,amit a testeddel tehetsz! SPORTOLJ! Egyèl visszafogottan, de okosan,ès a kitartàsodat fordìtsd sportolàsra! Èn nem akarom megmondani mi a frankó,mivel laikus vagyok, de 9 hònap alatt leadtam 43 kilòt sajàt tervek alapján, tartom is a sùjomat,pedig ha azt mondom kaja,hìztam 1 kilòt,ha eszem is,mèg 1 kilò:-)! A "titok",hogy azòta is sportolok sokat. Èletformàmmà vàlt a sport! Ez az egyetlen tartòs,egèszsèges ès jàrhatò ùt! A tòbbi csak olaj a tűzre,hosssùtàvon nem èrnek semmit!!!
2011. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Offthewall válasza:
kedves bala, nem kötekedésből, ám a diétának az étrendet nevezik! Más kérdés, hogy 1-2 nő sanyargatja magát diéta néven. De a sportolás alapfeltétele 1 normális étrend, hogy az izmokat és a szerveket ellássuk energiával és tápanyaggal, de ne legyen többlet amiből zsír lesz, erről kéne szólni 1 diétának. Ezért is hülyeség az ilyen gyümölcsdiéta, meg úgy az összes ilyen nőcis okosság, mert hogyha nem lesz kevesebb kalória fogyasztva az elégetettnél, úgy, hogy sok benne a fehérje, akkor izom meg víz fog lemenni, nem zsír.
2011. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bala82 ***** válasza:
Kedves utolsó vàlaszolò! Tökèletesen egyet èrtek veled! A vèlemènykûlõnbsèg kõztünk fèrreèrtès. Nàlam (helytelenül) a dièta az egèszsègtelen önsanyargatàs,koplalàs. Ezèrt is írtam, az okos ètkezèst, nàlam ez az egèszsèges,kielègìtő, többletet nèlkülöző, optimàlis õsszetètelü ètrend. Abból viszont nem engedek,hogy a sport a tartòs fogyàs alapja. Nekem ez bevàllt,aki làtja rajtam a vàltozàst,csak igazolni tudja.amit mondok.
2011. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!