Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tapasztalatok a diétával...

Tapasztalatok a diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nos én ma kezdtem el, komolyan akarom csinálni. Arra lennék kíváncsi hogy hogy győztétek le az éhséget? Mert én reggel 8-kor ettem a gyümölcsöt, fél egykor ebédelek, de már 11 óra óta nagyon éhesnek érzem magam! Tippeket, véleményeket, tapasztalatokat várok!
2011. aug. 10. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Úgy, hogy nem koplalunk, hanem diétázunk.
2011. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
100%

mozgás nélkül nincs hatékony diéta ez tapasztalat.


a reggeli gyümölcs meg már bocsi de fail. hiba mert a fruktóz elég gyorsan lecseng és utána küzdesz az éhséggel. intenzív mozgást kezdj el beiktatni, és reggelire valami lassú felszívódású szénhidrátforrással próbálkozz, pl zabbal.


mozgás nélkül klasszikus értelemben fogysz, de első körben izomból, a végeredmény meg úgy is fog kinézni sajnos...

2011. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem koplalni kell.
2011. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Én ilyenkor este ha rámtört az éhség, beveszek 5-6 szem korpatablettát (gyógyszertárba lehet kapni), iszok rá 3 deci vizet amivel megszívja magát és teltségérzetet kelt. :)
2011. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!