Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezt hogy oldjam meg? Egy kis...

Ezt hogy oldjam meg? Egy kis segítség kéne.

Figyelt kérdés

Most kezdem a 90 napos diétát,de nem tudom,hogy hogyan oldjam meg a főzést.Páromnak nem kell fogynia és nem is akarom,hogy azokat a kajákat kelljen ennie ,amit nekem.De arra meg nincs időm,hogy külön főzőcskézzek minden nap.

Legalábbis teljesen külön kajákat csinálni nem tudok.Az pl jó ötlet,hogy amikor spagettit főzök,akkor én csak ilyen bolti szószt eszek tésztával?Vagy tudtok valami jó megoldást?

Olyan válaszokat nem szeretnék,hogy milyen rossz ez a diéta,mert az most nem érdekel....


2011. szept. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell külön főzögetned.
2011. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért főznél külön? Majd gyümölcsnapon eszik valami maradékot, meg adj neki reggelit rendesen.

Légy megnyugodva, egy dekát sem fog(tok) fogyni...

(Mitől is fogynál? Fogyás = ésszerű szénhidrátcsökkentés, 90 napos = 4 napból 3-szor szénhidrátzaba.)


Mondjuk ha én lennék a párod, nem akarnék részt venni egy ilyen horrorban, az igaz.

2011. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát nemtudom,ezt nehéz megoldania ilyenkor én 14 éves vagyok nállunk is ez van ,hogy anyuval szeretnénk meg a hugom tartani magunkat a rendes formánkba viszont apu meg nem eszik olyanokat és ezt mi se tudjuk megoldani.. :/
2011. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis tervezéssel megvalósítható. Miért ne ehetne a párod natúr husit zöldséggel fehérjenapon. Vagy főtt krumplit pörkölttel keményítőnapon (neked csak krumpli). Gyümölcsnapon te úgyis csak gyümölcsöt eszel.
2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten fent van ilyen receptkönyv. Abban sok klassz recept van. Én is 90 naposozok, de nem főzök külön. Húsnapon a husit eszem meg nyers zöldséggel, páromnak csinálok hozzá egy kis rizset. Keményítő napon csilis bab a kedvenc, csirkemellel szoktam, csíkokra vágva, abból magamnak nem szedek. Rántott karfiolt is sokat csinálok ilyenkor (ennyi prézlitől nem lesz baj sztem), ehhez neki köret és eheti.Szénhidrát napon van, hogy párom rendel magának kifőzdéből, mert nekem ez a nap a legvacakabb, ilyenkor én pirított tarhonyát eszek (bár ehez tudok neki csinálni husit) vagy pogácsát, kiflit. De csináltam már tésztát sokféle szósszal.Vaagy kínais étkezdében szoktunk venni kaját, és én csak tésztát kérek (imádom) feltét nélkül. Gyümi nap meg adott. Szóval inkább főzök a páromnak, és én alkalmazkodom..De megoldható! Sok sikert, és kitartást!
2011. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én megoldom külön főzés nélkül. Fehérje napomon fasírt volt, neki csináltam hozzá krumpli pürét. Zöldségnapon először a maradék fasírthoz cukorborsó főzeléket akartam, nekem fasírt nélkül, de inkább krumpli paprikás csináltam mert nem kívánta a cukorborsót.Ma szénhidrát napom van én vettem ebédre 2 kakakós csigát ő meg megette a krumplipaprikást, este elmegyünk fagyizni ő meg eszik valami szenyát vacsira. Holnap gyüminap,este főzök vagy sütök húst másnapra abból ehet ő vacsit.

Nem is mondtam neki hogy fogyózok. Eddig mindig megszegtem most magamban elhatároztam. Majd ha már tartóm 2-3 hete akkor majd megemlítem.

2011. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!