Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha az előírtnál kevesebbet...

Baj ha az előírtnál kevesebbet eszem?

Figyelt kérdés
negyedik napom van,ugye bar ez gyumolcsnap:DD nem vetkeztem idaig... bar néha 1-2 falatot megettem ami nem lett volna szabad,de remelem mar a masodik heten bebirom tartani.. ma szinte egyaltalan nemettem. de ugye gyumolcsnap(1 alma volt reggel..) Azota semmi! Tegnap szénhidrátnapon,délben levest ettem,tudom nemezt kellett volna. este pedig három kocka csokit? Baj lesz ha ígyfolytatom?szerintem nem a napnak megfelő:S vagy nemistudom...
2009. ápr. 22. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért ettél ilyen keveset?

Muszáj volt?Az se jó,ha ilyen keveset eszel,mert akkor éhezteted a tested és nem éred el a kiváént eredményt!A testünk egyébként is raktározásra rendezkedik be, ezért kellene enned!S fontos a folyadékivás is,mert a testünkben felhalmozódott viznek is távoznia kell!

Ne bűnőzz,még most az elején sem!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!