Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki végzett a 90 napossal,...

Aki végzett a 90 napossal, nem lóg utána rajtatok a bőr 15-20 kg minusz után?

Figyelt kérdés
Melyik testájatokról fogytatok leginkább? Zsírból vagy izomból fogytatok? Nekem a hasam nagy,lehetséges ezzel a diétával leadni,ha tornázok meg bringázok mellette? Vagy mit tornázzak ami zsírégető? Várom a tanácsokat! Főleg a tapasztaltabbaktól,aki már túl van ezen a diétán!
2009. ápr. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

bőr nem hiszem, szerintem cici jobban, bár akinek addig sem volt nagy, hasához képest, annak nem bztos..

de erre én is kivi lennék ...főleg arra aki vhogy fogy 40 kilót is kb, és most csont, eddig meg volt talán 100 kiló is...

2009. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 90 napossal fogytam kb. 3 éve 20 kg-t, és úgy tűnik én szerencsésnek mondhatom magam, mert sehol nem lógott rajtam a bőr. Én Norbira szoktam tornázni, és egy ideje pedig Bíró Ica 20 perces videójára, ami a hasat feszesíti. Elég kemény, viszont nagyon hatásos. :)

Egyébként én a 90 napos alatt nem tornáztam semmit, mert igazából időm sem volt, ezt viszont végig tudtam csinálni. Sokan ugyan most támadják ezt a diétát, és hülyeségnek tartják, én viszont azt mondom, hogy akinek bevált, vagy úgy gondolja, hogy beválhat, az miért ne csinálhatná végig. Ja, és még annyit hozzá tennék, hogy a három év alatt, egy kg sem jött vissza. Én egyébként 165 cm vagyok, és 75 kg voltam. Most pedig már több mint három éve 55 kg vagyok. :)


Sok sikert, és kitartást neked! :)

2009. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15 kg-ot fogytam ezzel a diétával és egyáltalán nem lóg a bőröm. Kezdetektől fogva célzottan arra a területre edzettem, ahonnan éreztem, hogy olvadnak a kilók, és esetleg lóghat a bőröm. Has,gyomor,comb,fenék. Valószínűleg ennek köszönhetően megúsztam ezt az esztétikai problémát. /Nőiességgem nem volt túlzottan nagy, így az semmit sem változott:-)/
2009. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást mindenkinek. Utolsótól kérdezném,hogy mit tornáztál ezekre a test tájakra?
2009. ápr. 29. 09:21
 5/5 anonim válasza:
legjobb baratnom fogyott igy,max tiz kilot...A melle valami borzaszto lett!teljesen elvesztette a feszesseget.
2010. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!