Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gyerekem osztálykirándulásán...

A gyerekem osztálykirándulásán pont gyümnapom lenne, baj ha kihagyom s protein napot tartok s úgy folytatom tovább a diétát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod lecserélni a gyümölcsnapot?????szerintem ilyen utazáskor ez a nap a legjobb a diéta szempontjából!Hiszen annyi gyümölcsöt vihetsz ami a hátizsákodba befér és nem kell várnod,hogy dél legyen,hisze egész napon ezt eheted!Én a helyedben nem cserélném le!
2009. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj, ha kihagyod, és ha felcseréled sem.:) Dietetikusként szoktam néha válaszolgatni itt, és sokszor elmondom, hogy a 90 napos egyetlen lényege élettanilag, hogy sokan hisztek benne- és a hit már fél siker.

Biológiailag ez a diéta semmivel sem tud többet, mint az ésszerű táplálékfogyasztás, amikor ugyanígy az ételek összetételét, szénhidrát-, zsír-és fehérjetartalmát figyeled.

További sok sikert kívánok!

2009. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én nem vagyok dietetikus de én kihagynám, mert ha meghajt a buszon az elég ciki.
2009. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max. én azt tenném a helyedben - persze ha van még rá időd - hogy az előző gyüminap után tartasz egy víznapot, és akkor a sorrend másként alakul. Ilyet én is csináltam, mert hát a szülinapomon mégsem akartam zöldségeket rágicsálni. A napok sorrendjét egyébként semmiképp sem változtatnám meg, vagy hagynák ki egyet.
2009. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én maradnák a gyüminapnál sokkal jobban át vészelem a gyüminapot ha nem vagyok othon.Húsvétvasárnap épp gyümire jött ki ,elmentünk egy egésznapos kirándulásra nem volt semmi gondom csak sokkal könnyebben átvészeltem eszt a napot minha othon maradtam volna.Ne hagyd ki.
2009. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz proteinnapot tartani? a gyumolcs nap sokkal több szempontból jobb. hisz figyelj,viszel magaddal,fél liter 100%-os gyümölcs levet,kettö banánt,almát,egy kis zacskoba teszel valami magot(dió,mogyoró,pisztácia)olyan 2maréknyit.viszel soksok ásványvizet. ezzel szerintem átvészeled:)nemkell neked proteinnap:) hisz,proteinnapon is mitvihetnél?!tojás,csirkemell,hal..és szerintem azok nem épp kirándulásra valók,föleg így h közeledik a nyár... szerintem tarts gyümölcsnapot:) további sok sikert
2009. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!