Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítonapon paradicsomos...

Keményítonapon paradicsomos káposzta? !

Figyelt kérdés
holnap keményitonapom lesz,es már meg foztem a csaladnak a paradicsomos káposztát.. ugye(cukor,süritett paradicsom,kevés rántás,víz,sok káposzta!) jó keményítönapra?mer holnap keményítönapom lesz :/ még csak elsö :D mer ma kezdtem:D még ma elég jol bírom.. nade szóval holnap jó lesz paradicsomos káposzta?
2009. ápr. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, megfelelő, csak nem a fenti összetevőkből. Mármint a cukrot helyettesítsd édesítővel, a rántást pedig keményítővel, így sem liszt, sem pedig olaj nem kerül bele. Egyébként nagyon finom, ízesítheted még egy fej vöröshagymával és zellerrel.
2009. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) de ha eztígy enném,ahogy fent írtam,baj lenne?:/:)
2009. ápr. 28. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha még teszel bele egy-két szegfűszeget és pici őrölt köményt is, akkor tökéletes lesz.
2009. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bűnözz már rögtön a második napon. Ha már az elején engedékeny vagy magadhoz, később egyre többet fogsz megengedni. Biztos lesz olyan válaszadó, aki azt írja majd Neked, hogy ennyi még talán belefér, de ha már egyszer elhatároztad, hogy végigcsinálod, vedd is komolyan, próbáld az előírásnak megfelelően betartani. Nem mondom, hogy én 100 %-osan betartottam mindent, de max. azzal bűnöztem, hogy picivel nagyobb adagot ettem a napi menünek megfelelően. Saját tapasztalat, hidd el, nem érdemes vétkezni, mert ha nem tartod be rendesen, a végén lelkifurdalásod lesz, hogy talán többet is leadhattál volna, ha ...
2009. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek ^^


de figyu itt: [link]


azt írja lehet enni,és nem keményítöt ír:/

2009. ápr. 29. 11:48
 6/7 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 29. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
azokat a recepteket felejtsd el,nem mindig jól vannak. egy keveset ehetsz abbol a káposztából.
2009. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!