Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elfelejtettem, hogy a sóskában...

Elfelejtettem, hogy a sóskában tej is van, bár keményítővel készült nem liszttel. Nagy baj?

Figyelt kérdés
Most ettem egy tányér sóskát, és mikor rájöttem, hogy ebben tej is volt, olyan hányinger jött rám. Mellé rizst ettem. Szigorúan be akarom tartani a diétát. Nagy baj, hogy ettem sóskát? :S
2011. nov. 1. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem kellett volna, de most már nem tudsz mit csinálni.

Legközelebb hagyd ki belőle. Én úgy csináltam annak idején a spenótot, hogy magamnak vettem ki még a tej előtt. Nem annyira finom, de ez van. Van, aki ilyen dolgokra nem figyel, de én is annak híve vagyok, ha csináljuk, akkor csináljuk rendesen.


Egyébként most vagyok ezen az oldalon először, és nem értem, hogy tele van 90 napos ellenes emberekkel, és sosem a kérdésekre válaszolnak, csak szapulják a diétát...

2011. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

azért szapulják, mert egy egészségtelen, értelmetlen sz.ar és nem diéta!

egy diétának normális alapjai vannak, megvannak határozva az élelmiszerek mennyiségei, de úgy látszik aki embernek megragadja ez a divat sz.ar a figyelmét, az genetikailag képtelen ezt megérteni. legalábbis tapasztalat szerint :) igen, ezért szapuljuk, mert egy kellemesen nagy átverés. plusz direkt a magyarok egészségét teszik tönkre vele, így is meg lehet közelíteni, és akkor már mindannyiunk közös érdeke, hogy az ilyen primitív agymosásokat eltöröljük.

2011. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!