Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A gesztenyepüré milyen napra...

A gesztenyepüré milyen napra való a 90 naposban?

Figyelt kérdés
Persze tejszínhab nélkül! én szénhidrátra gondoltam! és ti?
2008. márc. 21. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

semmilyen napra. a gesztenyepüré egy nagyadak cukor semmi más egy kis gesztenyével. a gesztenye amúgy is keményítöt tartalmaz, aztán meg a pürét tele nyomják egy kiló cukorral.

egyél simán édes gesztenyét kemßenyítö napon, de csak pár szemet.


a szénhídrát nap nem azt jelenti hogy cukros szarokat egyél, hanem ha nem bírod már az édeség nélkül akkor egyél valami száraz kekszet vagy valami keveset.


egy adag gesztenye püré annyi kalóriát ad mint amennyit egy hétalatt elégetsz. ha ilyeneket eszel ne várj fogyást.

2008. márc. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szénhidrát, pl. vacsira. Hiszen vacsira lehet enni egy szelet tortát, hát ez annak felel meg.
2008. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a gesztenye keményítő, akkor keményítő napra a cukormentes változatot kell venni. Én már vettem ilyet és édesítőport tettem hozzá. Vagy: 1 kg gesztenye, megfőzni, átpaszírozni,édesítőpor és rumaroma bele, és már lehet is kiadagolni. Ezt is próbáltam.
2008. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!