Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez így jó lesz egy szénhidrátn...

Ez így jó lesz egy szénhidrátnapi menünek?

Figyelt kérdés

Ebédre,2darab Kiflit (nem lesz idöm sütni.) vagy pedig egy kakaós csiga.

délután egy párszem nápolyi.

vacsorára egy pohár csokis-vaniliás jégkrém.

Ehez mit szóltok?Jó így?Vagy min változtassak?


2009. máj. 11. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha szénhidrát nap ha nem én ezzel max disznót hízlalnék...

Attól még hogy ez a **** diéta megengedi nem kell kötelezően cukros vackokkal tömni magad.

2009. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyiségre kevés minőségre meg... azt inkább nem minősíteném. Azért szénhidrát és szénhidrát közt van némi különbség.
2009. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Banyeeeeeeeek ne mondd már hogy te ettől fogysz :) esküszöm én is így fogyózom:D
2009. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha már ezt a diétát csinálod akkor igyekezz minőségi tápanyagokat fogyasztani (bár ennek alapnak kellene lennie )


szénhidrát : rizs, krumpli, teljes kiőrlésű gabonából készült termékek ,durum tészta

2009. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez király menü... uzsonnára ajánlottam volna a lekváros tésztát megszórva kristálycukorral, vacsorára meg egy mély tányér somlói galuskát, tetejére rátolva máglyarakást hozzá meg szentgyörgyi palacsintát kísérőnek! Csak így tovább!
2009. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hízókúrának nagyonjó!!!:D
2009. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bass*zátok meg,annyira tud idegesíteni a sok okos fas*zkalap. Én végigcsináltam és ugyanígy ettem énis. Mégis lement 15 kiló. Azután pofázzatok, ha megcsináltátok. Felesleges fikázni a diétát. Elég szánalmas éltetetek lehet, ha nincs jobb dolgotok, mint itt oltogatni a többieket.
2009. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne csak édességgel tömd magad,hanem egyél inkább ebédre egy kis levest tésztával vagy mákos-,grízes- stb tésztát,egyél barna kenyeret,sózatlan pl-szezámmagos ropit, kalácsot,ez is szénhidrát,de nincs telenyomva cukorral.Én ilyenkor szoktam Korpovit (Kolevit)kekszet enni,imádom.
2009. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!