Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha azt ettem amit szabad,...

Baj ha azt ettem amit szabad, csak kicsivel többet?

Figyelt kérdés
vacsorára,elég sokat ettem ma fehérjenapon... igaz,ebédre csak 2tojást ettem. vacsorára viszont, 5deka májkrémet,10deka párizsit,egy kefírt,és 3tojást... ez nagyon sok?
2009. máj. 14. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy fordítva kellett volna,ebédre azt amit vacsira,és vacsira amit ebédre... de mostmár 8, ettöl lelassulhat a fogyás? jaés egy zsömlét is ettem vacsira:s
2009. máj. 14. 19:55
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A 90 napos nem attól működik, hogy szétválasztod a kajákat, hanem attól, hogy csökken a mennyiség. Vagyis, ha többet ettél, mint kellene, akkor az mindig baj. De másnap majd többet mozogsz és minden rendben lesz.

Hülyeség ezek az előreirt diéták. A szervezetednek mindenre szüksége van. Igen, a cukorra is. A lényeg a mértékletességben van. Hivhatod bárminek, ha sokat eszel, az baj és ezzel csak magad csapod be.

2009. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
No igen, a mai napod mennyiség szempontjából is helytelen, de a minőséggel is éppúgy problémák vannak. Ha figyelmesen elolvasod a diétát, akkor egyértelművé válik, hogy ha ebédre tojást eszel, akkor a vacsora is az legyen. Amellé már nem lett volna szabad párizsit is enned, főleg nem májkrémmel, amit szigorúan el kellene felejtened erre a 90 napra. A zsömle se éppen a legjobb választás, helyette inkább rozskenyeret v. teljes kiőrlésűt kellett volna. Fehérjét ettél ugyan egész nap, de a leves is kimaradt, amit nyilván nem véletlenül írtak bele a diétába. Ha a mai napi vétked lesz az utolsó a diéta alatt, akkor szerintem eredményes leszel. De próbálj figyelni minden apró részletre, és igyál sok zöldteát.
2009. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem baj. csak ne egyszerre egyél sokat, és ha lehet reggelire :)
2009. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki találta ki ezt az ökörséget hogy lelassulhat a fogyás?
2009. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is csináltam a diétát igaz én csak 60 napig de nekem elég volt annyi is. Én levest azt nem nagyon ettem mert nem vagyok leveses, de az csak azért kell hogy egy kicsit telítsen és hogy könnyebb legyen a szervezetednek üríteni. Az utolsó előttivel nem értek egyet, márpedig azért nem mert reggelire csak gyümölcsöt lehet enni, és ezt a diéta után még 90 napid tartani kell. Ebédre elvileg 20 dkg fehérjét kellene enni valamilyen zöldséggel és vacsirára ugyanazt mindt ebédre de kisebb adagban. A zsömlét szerintem felejtsd el a diéta idejére. Én kenyeret, kiflit, zsömlét meg hasonlókat nem ettem a diéta alatt és azóta sem nagyon eszek. Amúgy én most kezdtem újra és szintén fehérje napom volt de én beértem pár natúr joghurttal. Sok sikert a további diétához és kitartást ;) Puszi
2009. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!