Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lenne egy kérdésem le szeretné...

Zsoficica99 kérdése:

Lenne egy kérdésem le szeretnék nyárra fogyni! Egyszerűen 1-2 hete fogyózom eddig betartottam de most már nem bírom ki hogy ne egyek. Mit vegyek hogy ne unatkozzak? Vagy mit sportoljak? Most jelen pillanatba 12éves vagyok és 167cm és 65kg!

Figyelt kérdés
létszíves segítsetek !!
2012. jan. 12. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyókúra közel sem arról szól hogy ne egyél, hanem arról hogy mást egyél.. én pl most rágcsáltam el egy egész répát.
2012. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked nem fogyóznod kell (mert abból csak hízás lesz), hanem mozognod!! 12 évesen feltételezem, hogy jársz tornaórára. Sokat kell gyalogolni (tömegközlekedés helyett), sokat kell lépcsőzni lift helyett, biciklizhetsz, járhatsz uszodába, tornázhatsz otthon.

Nem kell koplalni, csak csökkentsd erősen a szénhidrátbevitelt. Azaz a csokit, tésztát, kenyeret, csipszet, sütiket, krumplit, rizst. Neked amúgy is kell még a bőséges fehérjebevitel.

Egyébként NEM vagy túlsúlyos, a testtömegindexed normális!

2012. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zsófia, a 12 éves azért nem fogyókúrázik, mert még a 30 éves szőke nő sem ért a táplálkozáshoz, nem hogy a gyerek.

nálad jóval idősebbek hosszú hosszú sora tette tönkre pont úgy a testét ahogy te kezded most, lettek betegek, zsírosak, nem kívánod ezt magadnak.

tessék normálisan enni, aztán ha elég érett leszel, hogy utána olvass hogyan s mint kéne táplálkozni, akkor majd a saját kezedbe veheted ezt az egészet.

2012. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2012. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1 kapszula = 4 tál leves 5 kilót fogyhat 7 nap alatt!

-előző-

2012. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ilyen fa.szságokat miért kell leírni egy gyereknek? ő még elhiszi, 12 éves.

ő nem tudja hogy ez csak vicc, hogy az emberi test nem tud napok alatt jelentős mennyiségű zsírt feldolgozni.. nem tanult még biokémiát vagy táplálkozástudományt, 12 éves csak!

2012. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!