Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valakinek van kedve holnaptól...

Valakinek van kedve holnaptól elkezdeni velem a 90 naposat?

Figyelt kérdés
Szerintdm a csoport erőt adna egymásnak.
2012. jan. 22. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis talált, kettőt is! Holnaptól kezdjük anyukámmal :) 19L
2012. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már abba itt a fellengzősdit, nyilván házi orvos vagy dietetikus vagy azért próbálsz itt kiokítani meg lenézni minket, nem hiszem, hogy erre bármelyikünk is kíváncsi lenne, szóval ezúttal meg is köszönöm a többiek nevében az érdemben való hozzászólásodat :)
2012. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én szivesen elkezdem veled! :)
2012. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát. én nekem nem jött be a 90napos. nekem az aláb jöttbe melyel 2 hét alatt -2,5kg :) napi 1-2 óra intenziv mozgás (Gyaloglás, súlyzó) reggeli szénhidrát (tanulás miatt 2 zsemle tartalma: sonka v párizsi és uborka saláta és pici sajt) VAJ NINCS! ebéd: bármi lehet kis menyiség lehetőleg levesből tészta mellőzése:) 6kor vacsi. (3kor érek haza akkor van ebéd én 6ig kibirom) vacsi pl: natur joghurt, 1 szelet tk kenyér. ha esetleg este megéhezel akkor gyümi. nekem ez bevált. nem változatos, de kibirom a monoton.:) de mindegy hogy mit eszel az egészben a lényeg az hogy keveset, és bármit ehetsz és a SOK SOK SOK mozgás:)
2012. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok flame-elni. Mindenkinek végig kell járnia a saját útját, nem lehet mindenki egyből táplálkozási szakértő. Ha úgy érzitek, hogy a 90 napos nyújtja a megoldást a problémáitokra, lelketek rajta. Ezen a fórumon több ember tud hasznosabb, megfelelőbb módszert a testsúly csökkentésére, de nem vagyunk hittérítők. Tegyétek, amit jónak láttok.
2012. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak mindjárt másképp hangzik ez a hozzászólásod, mint a korábbi. Nem feltétlen kell mindennel egyet érteni, sőt, ha rossz tapasztalataid vannak neked vagy másoknak ezzel kapcsolatban, akkor azt még meg is köszönnék az emberek, csak a stílus nem épp építő jellegű..
2012. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után kialakul az emberben ez a lenézés ,nem tehetek róla. Ha meghallom hogy 90napos eldobom az agyam.

Olyan mintha valaki azt találná ki hogy egyik nap zöld szinű ételeket eszik másik nap barna szinűeket harmadik nap puha ételeket. És most egy cseppet sem túlzok, aki a legalapabb dolgokat tudja annak gyanúsnak kéne lennie egy pár dolognak.

De rendben van én sem akarok senkinek az útjában állni.

Attól hogy valami zöld-barna-sárga-puha még nem biztos hogy nem vezet fogyáshoz. Mondjuk az sem biztos hogy nem vezet kórházba, de nektek sok sikert vele.

2012. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!