Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet, hogy a 90 napos...

Hogy lehet, hogy a 90 napos diéta első hetében 4 kg-ot fogytam és azóta semmit? Be fog ez még indulni? 3 hete csinálom.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig a legelegén megy le a legtöbb, mert kiürül aszervezeted. Be fog indulni, ne aggódj, de heti 4 kilóra már ne számíts
2012. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Nem adom fel.
2012. jan. 24. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
én az egész kínlódás alatt 3kg-ot adtam le,meg sem érte
2012. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És mindent betartottál? LEhet hogy mértéktelenül ettél? Végigcsináltad?

Meg attól is függ, hány kiló plusz van rajtad.

2012. jan. 24. 10:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként nem kínlódás ez. Legalább van valami menete, hogy melyik nap mit főzzek :)
2012. jan. 24. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

lehet hogy mértéktelenül evett! :D ezen jót mosolyogtam.

ez úgy volt leírva, mintha a 90 naposnak a racionalitás és a mértékletesség lenne az alapja :)

most komolyan, olyan ember, aki annyit ért táplálkozáshoz, hogy 3 napon át szénhidrátot eszik, és csak 4 naponta teljes értékű fehérjét (mert ettől remél fogyást), az miből tudná hol a mérték :D hiszen már az ételválasztásnál sem találja el a mértéket, akkor a mennyiségben miért tenné?


továbbá, külön Kérdezőnek: megállt a fogyás. pontosan mekkora kalóriadeficitet is tartasz Te? alapvetően mindegy lenne, de amikor megállt a fogyás, tehát jó eséllyel fedezed az energia igényedet (fontos lenne a tápanyag igényt is, de ez kit érdekel, a fele világ éhezik..) akkor miért is vársz fogyást? :)

2012. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem, kedves Aczél!

A fogyás lenne a cél...


És mit ajánlanál? Ami mellett nem éhezek?

Nem vagyok amúgy nagy zabáló, csak szeretem az ízeket :)

2012. jan. 24. 11:06
 8/12 A kérdező kommentje:
És szívesen venném, ha valamilyen mozgásformát is javasolnál, amit itthon végezhetek a 6 hónapos babám mellet.(eljárni nem tudok, nincs is ilyen lehetőség, de ha lenne sem tudnám kivel itthon hagyni a picit)
2012. jan. 24. 11:12
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

majdnem ugyan azt mint a 90 napos... csak minden nap egyél húst, zöldséget.

ellenben (erre nem tér ki külön a 90 napos) ne fehér lisztes péktermékeket egyél, hanem teljes kiőrlésűt vagy rozsliszteset, és ne egyél finomított cukrot.

ez már sok esetben megadja a "mértéket".

ha nem, akkor oda kell figyelni arra, hogy a napi 2 kg sovány csirke hús is sok kicsit, fogyás alatt a fehérje igény 2-3g/ttkg, ezt nem kell túllépni hússal sem.

zöldségből szinte korlátlan mehet, ezzel jól lehet lakni, elvégre napi 1 kg zöldségben jó ha van 300-400kcal. és nem nagyon eszünk meg naponta 1 kilót.

na ugye hogy eddig majdnem olyan mint a 90 napos?

plusz ki kell tapasztalni/számolni mennyi az a kaja, amennyivel fogysz. mivel ebben semmi misztikum nincs: vagy feltankolod magad, vagy hiányt hagysz. ez mozgástól független. ha hiányt hagysz, fogysz (mozgással persze a végeredmény sokkal feszesebb test, nem löttyedt) ha nem hagysz hiányt 'kalória deficitet' soha az életben semmi fogyás nem lesz.

a 90 napossal, mint hogy elégtelen a fehérje bevitele, plusz a fene tudja ki mennyit edz mellette, simán van lehetőség löttyedtre fogyni, amin el is indultát (4kg mínusz) illetve lehet stagnálni mint látod, a jelenlegi helyzetedben, mivel nincsenek instrukciók a lényegre, a kalória hiányos étkezésre-életvitelre.

2012. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én végigcsináltam egy nyár alatt a 90 napos diétából közel 70 napot. Mellette eljártam naponta futni-biciklizni. Letekertem 25 km-t és futottam még mellé 5-8 km-t naponta. Mozgás nélkül nem lehet fogyni! Fölösleges is kínlódni vele. Minden alapja a mozgás. Így leadtam a 116kg- omból 22kg-ot, és most vagyok 94kg. Az evéssel meg úgy voltam, hogy a nem szénhidrát napon is fogyasztottam szénhidrátot, de csakis reggelente és csakis keveset (max. egy zsemlét). Amikor a gyümölcsnap jött, akkor meg megetem a gyümölcs mellett egy-két tányér zöldséglevest is. Kalóriában az iszonyat kevés. Írták azt is a könyvben, hogy zöldségek-húsok mellé kerüljük a kecsapot a majonézt mustárt és hasonló kenceficéket, de szerintem ponthogy kellenek, mert kecsappal mindent le lehet nyelni, még az íztelen szétfoszlós pároltzöldségeket is , amiket simán kínlódás lenne lenyelni, legalábbois nekem. Szóval a léyneg a TESTMOZGÁS, ha most konkrétan nem is tudok ajánlani a kocogáson a biciklizésen és az úszáson kívül semmi mást, de ez a lényeg. A kilók figyelését meg felejtsd el. Minél tovább csiálod, annál inkább változik a szervezeted, könnyebül meg az életed, és változik a közérzeted. Én csak az első egy-két hétben figyeltem a mérleget, utána mikor megszoktam az életmódváltást rásem hederítettem a mérlegre, csak nyár végén álltam rá, és akkor nagyon elcsodálkoztam a -22 kilón. Persze közben voltak azért árulkoó jelek, mintpéldául az, hogy nem találtam a tokám, mert előtte tökömig ért a tokám, meg hogy nem szenvedtem tükörtojás szoindrómában már, magyarán nem csak tükörben láttam a himbilimbit. Amúgy meg tesitanár-doki tud ajánlani kismamáknak is edzésfajtákat, amiket elvégeznek.Biztos van edző-tesitanár-doki ismerősötök.Tőlük érdeklődjetek.
2012. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!