Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon ehetek rántotthúst?

Fehérjenapon ehetek rántotthúst?

Figyelt kérdés

Azt írjáák,főtt vagy sült húst,de nem igazán vagyok 'húsevő', csakis rántva szeretem.

Rontana valamit a diétán ha rántva enném?

(le beszélni pedig nem érdemes,egyszer már próbáltam ezt a diétáát,de két hhét után feladtam,de azalatt is fogytam 5 kgt..(elég nagy a súlyfeleslegem.kb 25-30 kg),és tudom hogy most képes vagyok végigcsinálni,és le fogok fogyni,de egyetlen 'dilemmám' ez a rántotthús dolog..

persze,ha nem lehet rántottan,hát így jártam,majd valahogy leküzdöm.:)

kérlek,normális válaszokat.

előre is köszi.


2012. jan. 29. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

figyelj, ha te elég hülye vagy hozzá, hogy 4 naponta egyszer egyél húst, és amúgy sem vagy 'húsevő', akkor neked kérlek szépen tök mindegy. nem figyelsz az elfogyasztott étel mennyiségére (ha figyelnél akkor most nem írnál fogyós topikba) ezen felül annyit értesz a kajáláshoz, hogy 3 szénhidrát napot tartasz. kíváncsi lennék milyen szénhidrátokat eszel amúgy, mennek a fehér lisztes sza.rok esetleg..

egyetlen dilemmád az lehetne, hogy amíg nem étkezel kalóriadeficitesen, addig lófa.szt sem fogsz fogyni. azon is aggódhatnál picit, hogy elégtelen fehérje bevitel esetén, tulajdonképpen még mozgás mellett is elég kellemetlen izomtömeg veszteség lehet fogyás alatt, ami ugye nem fogyás mert a fogyás a zsírod csökkenése lenne. amihez sok tápanyag kell, mert csak bőség idején nyúlunk a vésztartalékokhoz, koplalás idején nem! a 90 napos pedig táplálkozástudományi szempontból 'minőségi éhezés' az 1. napjától kezdve!

gondolom megérted a lehülyézést is, mégis mit írtál volna ezen dolgok fényében a helyemben? írtam volna úgy hogy "óóó te szegény, hát nem tanultad hogy egyenletes aminosav szintet kell tartani a szervezetednek.."

én ha hülyézek, azt ugyan úgy aggódásból teszem, de egyszerűen már nem lehet mit kezdeni az ilyen tévhitekkel, mint amit te minden fenntartás nélkül követsz.

ha tudnám ki találta ki ezt a 90 napos fa.sságot, jó is hogy nem tudom mert erős késztetést érzek már rá hogy levágjam a lábát. mindkettőt. amennyi magyarnak már szétba.szta az egészségét, mert ezzel foglalkoztak az egészséges táplálkozás helyett, hát rohadt nagy számító kötsög lehet. és sajnos ez igaz minden 'divat diétára'.

2012. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!